فدراسیون قبل به من ضربه زد/ می توانستم در سن ٢٠ سالگی مدال المپیک بگیرم

نابغه تنیس روی میز ایران پس از وداع زود هنگام با المپیک ٢٠١۶ گفت: وقتی که من رنکینگ چهل دنیا بودم من را رها کردند. کسی پشت من نبود، فدراسیون کنونی مشکلی ندارد اما فدراسیون قبل به من ضربه زد.

نوشاد عالمیان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش؛ نوشاد عالمیان افزود: فکر نکنید چون عصبانی هستم و حذف شدم این حرف را می زنم شاید باید زودتر می گفتم و اشتباه کردم چون حقیقت این است که من را رها کردند و رسیدگی لازم را انجام ندادند.
وی در ادامه افزود: چندین سال من را از اردوها بیرون کردند و زارع پور من را ۱۰ سال عقب انداخت. بدتر از این نمی شود اما آینده را خوب می بینم.
«نوشاد عالمیان» ملی پوش تنیس روی میز کشورمان در نخستین بازی المپیک ٢٠١۶ ریو برابر توپیک بوجان از اسلوونی قرار گرفت و خیلی زود با المپیک وداع کرد و ۴ بر یک باخت.

گفتنی است ، نوشاد عالمیان، نفر اول پینگ پنگ ایران در نخستین بازی خود در دور اول رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن به مصاف ژاستین هان، بازیکن چینی الاصل استرالیایی رفت و با حساب ۴ بر صفر به پیروزی رسید. این نخستین پیروزی پینگ‌پنگ ایران در تاریخ المپیک به شمار می‌رود.نوشاد علمیان در دیدار دوم توانست رقیب هنگ کنگی را که در رنکینگ ۳۱ قرار داشت، با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دهد؛ و در جمع ۳۲ نفر برتر دنیا قرار گرفت. عالمیان در دور بعد رقابت‌ها، به مصاف تیمو بول رفت و این مسابقه را با نتیجهٔ ۴ بر صفر واگذار کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو