در فجر چهلم برنامه های مهم فرهنگی ورزشی اجرا می شود

نسیم ورزش : مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: در چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی بهترین برنامه های مهم فرهنگی ورزشی در اداره کل ورزش و جوانان استان اجرا می شود.

 
برنامه های مهم فرهنگی ورزشی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس امروز با حضور حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان، سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا و اعضای جلسه در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این جلسه ضمن گرامیداشت ماه محرم حماسه تاریخی تاسوعا و عاشورا حسینی گفت: در هفته دفاع مقدس و همچنین دهه فجر با مشارکت بسیج ورزشکاران برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در سطح استان برگزار خواهد شد.
وی همچنین گفت: جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر استان مازندران یاواره شهدای ورزشکار و مدافع حرم به میزبانی شهرستانهای مختلف استان با حضور قشرعظیم مردم برگزار می شود.
حسین زادگان با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی نقشه کشیدند تا جوانان را به این انقلاب و نظام بدبین کنند، تصریح کرد: جوانان ایران اسلامی هوشیارند و گول سیاست دشمنان را هرگز نخواهد خورد و به خونی که جهت پایداری نظام ریخته شد پایبند و استوار هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران همچنین از برگزاری همایش رزم واره بسیج در ساری اشاره کرد و افزود: این رزم واره با همکاری سپاه و بسیج و جامعه ورزش استان در استادیوم شهید متقی برگزار خواهد شد که در این رزمایش قدرت نظامی نیروی های مسلح را جهانیان نشان خواهیم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو