فتح الله زاده : نمی خواهیم بین استقلال و پرسپولیس اختلاف ایجاد شود

 

نسیم ورزش: مدیرعامل سابق تیم استقلال تهران گفت : تنها سندی که از پیروزی تاریخی استقلال در برابر پرسپولیس تهران بر جای مانده ، آرشیو روزنامه کیهان است .

فتح الله زاده

‘ علی فتح الله زاده ‘ به عنوان میهمان ویژه بازی تیم های دسته یکی خونه به خونه مازندران و گل گهر سیرجان را در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل تماشا کرد ،افزود : تلاش های زیادی برای پیدا کردن فیلم های این بازی شده است اما فعلا سندی که به آن دسترسی پیدا کردیم همان آرشیو کیهان است.

وی ادامه داد : حتی ‘ حمید درخشان ‘ یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران هم در یکی از برنامه های تلویزیونی شکست تیمش برابر تیم استقلال را تایید کرده بود.

مدیرعامل سابق تیم استقلال تهران در پاسخ به این پرسش که سفر شما به ترکیه برای جمع آوری فیلم های مربوط به بازی معروف هشت بر صفر برابر پرسپولیس به چه نتیجه ای رسیده است ، پاسخی نداد و تنها به این نکته اشاره کرد که ما نمی خواهیم بین استقلال و پرسپولیس اختلاف ایجاد شود.

فتح اله زاده همچنین به شرایط امسال تیم استقلال تهران اشاره کرد و گفت : تیم استقلال امسال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و بازی روز جمعه این تیم و پیروزیش مقابل گسترش فولاد نشان از عزم این تیم برای قهرمانی دارد .

وی حضور حدود ۷۰ هزارتماشاگر استقلالی در بازی روز جمعه در ورزشگاه آزادی را ارزشمند توصیف کرد و اظها داشت : من فکر می کنم اگر تماشاچیان استقلال به همین شکل تا پایان فصل ورزشگاه ها را پرکنند قهرمانی استقلال دور از دسترس نخواهد بود.

مدیرعامل سابق تیم استقلال تهران همچنین علاقه مندی فراوان تماشاگران مازندرانی به تیم های این استان در لیگ دسته یک را ستود و از حضور نداشتن یک تیم از این استان در لیگ برتر فوتبال کشور ابراز تاسف کرد.

فتح اله زاده با اشاره به حضور پرشور تماشاگران مازندرانی در بازی های خانگی نمایندگان این استان و تکمیل شدن بیش از حد ورزشگاه ها ، گفت : از استاندار مازندران که فردی ورزشی است می خواهم تا با کمک های ملی و استانی زمینه ساخت ورزشگاه بزرگ تر را در بابل فراهم کند .

وی یادآورشد : مسئولان مازندران و شهرستان بابل باید از هم اکنون برای حضور تیم خونه به خونه که مستعد صعود به لیگ برتر است ، ورزشگاهی با گنجایش بیشتری تدارک ببینند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *