غرق شدن ۲ جوان در دریای فریدونکنار/ جست‌وجو برای یافتن جسد جوان مشهدی ادامه دارد

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از غرق شدن دو جوان در دریای این شهرستان خبر داد و گفت: متاسفانه تاکنون جسد جوان مشهدی مفقود است.

غرق

غرق

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش مرتضی اسدپور در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: عصر روز گذشته دو جوان فریدونکناری و مشهدی در هوای خنک تابستانی ساحل فریدونکنار تن به آب دریای این شهرستان زدند اما بعد از چند دقیقه غرق شدند.

وی افزود: این دو جوان فریدونکناری و مشهدی با همراهی دو جوان بومی دیگر ساکن شهرستان فریدونکنار برای شنا و تفریح به ساحل آمده و به دریای فریدونکنار رفته بودند.

مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: ابن چهار جوان بعد از گذشت دقایقی از شنا در دریای مواج فریدونکنار ناگهان گرفتار امواج و چاله‌های دریایی که به اصطلاح «اوجنگ» گفته می‌شوند، شدند و در بازیابی خود ناتوان بودند.

اسدپور با اشاره به اینکه چهار جوان شناگر نتوانستند خود را از مهلکه بیرون بکشند، بیان کرد: حضور ناجیان غریق در نوار ساحلی فریدونکنار به طور مستمر در چنین مواردی بارها تاثیرگذار بوده و این بار نیز ناجی ما با سرعت خود را به منطقه خطر رساند.

وی ادامه داد: با تلاش ناجیان غریق هیأت نجات غریق اداره ورزش و جوانان فریدونکنار دو جوان فریدونکناری در این صحنه از مرگ حتمی نجات یافتند.

اسدپور خاطرنشان کرد: توان ناجی غریق جوان و البته باتجربه ما به علت فشار زیادی که از نجات این دو جوان به او وارد شد به شدت تحلیل رفت تا اینکه او از حال رفت تا نیروهای مستقر در محل مجبور شدند وی را در حالتی بیهوش به بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار منتقل کنند.

اسدپور افزود: با گذشت این زمان یک جوان فریدونکناری و یک جوان مشهدی به طور کامل غرق و فوت شدند اما عملیات نجات برای بیرون کشیدن این دو تن ادامه یافت.

مسؤول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار بیان کرد: با گذشت دقایقی و فشار کار و تلاش ناجیان منطقه ساحلی بدن بی‌جان محمدامین جلالی جوان ۱۸ ساله فریدونکناری از آب دریا بیرون کشیده شد و به ساحل رسید اما تلاش‌ها برای یافتن جسد مسافر غریق اهل خراسان بی‌نتیجه ماند.

اسدپور اظهار کرد: تلاش ناجیان برای پایان چشم انتظاری خانواده غریق مشهدی که مردی جوان بوده ادامه یافته اما تا این لحظه ثمری نداشته است.

وی گفت: در بسیاری موارد شناگران، مسافران و حتی افراد بومی نیز به هشدارهای ناجیان غریق اداره ورزش و جوانان فریدونکنار توجهی نمی‌کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *