عیسی پرتو: از آقای موسوی می‌خواهم که حرف‌هایی که در دلش مانده را با خود به گور نبرد!

نسیم ورزش/مدافع تیم نساجی مازندران می‌گوید حتماً آقای پرهام به حرف‌هایش اطمینان دارد که به بازیکنان نساجی تهمت میزند، او باید حرف‌هایی که زده است را ثابت کند.

hcl0v5rupt49ez7nrs7r

به گزارش مازندلیگ، عیسی پرتو درباره حرف‌وحدیث‌های مطرح‌شده گفت: بازیکنان بومی نساجی شرف و غیرتشان را به پول نخواهند فروخت ، صحبت‌های آقای پرهام در مورد تبانی بازیکنان نساجی در بازی با صنعت نفت آبادان بار حقوقی داشته و ایشان باید پاسخگو باشد.

او در ادامه گفت: آقای پرهام در مصاحبه‌اش گفته است سابقه نداشته تیم نساجی در خانه ۴ گل بخورد درصورتی‌که این تیم سال ۸۸ در استادیوم شهید وطنی با ۵ گل از استیل آذین شکست خورد این موضوع نشان می‌دهد آقای پرهام شناخت زیادی از تیمش ندارد.

مدافع نساجی مازندران درباره آیتم پخش‌شده در برنامه نود، گفت: اگر بازیکنان فصل قبل بی‌تعصب بودند، چرا با توجه به شناخت کافی در این فصل نیز این بازیکنان را در تیم نگه داشتند !؟

پرتو ادامه داد: بعضی رفتارها ، توهین به شعور و فرهنگ مردم قائم‌شهر و مازندران است ،‌ آقای پرهام به بازیکنان نساجی تهمت‌زده است ولی به ایشان یادآوری می‌کنم بازیکنان بومی نساجی در همه مشکلات کنار تیم بودند و در روزهای بی‌پولی هم ماندند و شرافتمندانه و با تعصب برای تیم استان شان بازی کردند ازجمله در همان سالی که شما و بازیکنانی که با خود به قائم‌شهر آورده بودید ، تیم را رها کردند ولی بازیکنان باشرف مازندرانی ماندند و با حمایت هواداران باغیرت، سهمیه لیگ را حفظ کردند. از آقای موسوی سرمربی تیم نساجی می‌خواهم که حرف‌هایی که در دلش مانده را برای مردم بگوید و با خود به گور نبرد .

مدافع تیم نساجی در ادامه گفت: امثال پرهام و موسوی از نساجی می‌روند ولی بازیکنانی مثل من و سعید ابراهیم پور که از بچگی عاشق تیم نساجی بودیم و تا آخر عمر در کنار این تیم به‌عنوان بازیکن و هوادار خواهیم ماند ، اگر مشکل تیم نساجی در برابر صنعت نفت، بنده و سعید ابراهیم پور بودیم، چرا این تیم در غیاب ما و در برابر پیکان تهران هم در خانه شکست خورد !؟

وی ادامه داد: چطور دربازی‌های نساجی که گل‌های حساس به ثمر رساندم و به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شدم ، بازیکن با تعصبی از سوی مدیران بودم ولی بعد از یک باخت به بازیکن بی‌تعصب تبدیل شدم !؟

پرتو ادامه داد : نساجی تیم بزرگی است و نیاز به مالک و مدیر بزرگ با تفکرات بزرگ دارد وگرنه هر شخص سرمایه‌داری نمی‌تواند مالک خوبی برای نساجی بزرگ باشد.

مدافع تیم نساجی در پایان با تأکید بر اینکه در برابر تهمت‌های زده‌شده در برنامه نود و بعضی سایت‌ها از طریق مراجع قانونی دفاع خواهم کرد، افزود : برای بنده لطف هواداران و مردم قائم‌شهر مهم است که در روزهای اخیر با حمایت‌هایشان بنده را شرمنده خودکرده‌اند و همچنین در نیم‌فصل نیز با نظرشان من را به‌عنوان بهترین و با تعصب ترین بازیکن انتخاب کردند.

ورزش۳

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *