عکس سه میلیاردی استقلال تهران را ببینید!!!/واقعیتهای استقلال در یک عکس…

عکسی زیر بیش از سه میلیاردی  برای تیم فوتبال استقلال تهران هزینه شده است و یکی از گران قیمت ترین عکس ها محسوب می شود.تمرین  استقلال در فضایی شاد برگزار شد

عکس استقلال

عکس استقلال

تمرین دیروز استقلال در فضایی شاد برگزار شد. بخشی از تمرین امروز به بازی تنیس فوتبال اختصاص داشت. جایی که تیم سه نفره بختیار رحمانی، امین حاج محمدی و کاوه رضایی قهرمان شدند.

در این تصویر که مشاهده می کنید؛ این سه بازیکن برای استقلال سه میلیارد و صد میلیون تومان هزینه برداشت. کاوه و بختیار که این روزها به دوران اوج خود نزدیک می شوند نفری یک میلیارد و امین حاج محمدی که هنوز یک دقیقه هم بازی نکرده، یک میلیارد و صد میلیون تومان هزینه داشته است.
لازم به ذکر است ستقلال در فصل نقل و انتقالات بیشتر از هر تیم دیگری فعال بود و با قراردادهای میلیاردی که با بازیکنان منعقد کرد با اختلاف نسبت به سایر تیم‌ها به عنوان گران‌ترین تیم لیگ‌برتر لقب گرفت. در حال حاضر باشگاه استقلال برای خرید بازیکن در فصل نقل و انتقالات رقمی در حدود ۱۷ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان هزینه کرده است و همین مسأله باعث شده که این تیم به عنوان گران‌ترین تیم این فصل لیگ‌ برتر لقب بگیرد.

استقلال با بازیکنانی مثل سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، وریا غفوری، امین حاج‌محمدی، کاوه رضایی و هرائر مگویان قراردادهای میلیاردی امضا کرده‌ است و نکته جالب اینکه قرارداد بازیکن جوانی مثل فرشید باقری و محمدحسین کنعانی‌ زادگان نزدیک به یک میلیارد تومان است. این رقم‌های عجیب که استقلال به بازیکنانش داده است این تیم را با اختلاف فاحش نسبت به سایر تیم‌ها گران‌ترین تیم لیگ‌برتر کرده است.

پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات یکی از موفق‌ترین تیم‌ های لیگ‌ برتر بود تنها با یک بازیکن قراردادی بالای یک میلیارد امضا کرده است و آن یک بازیکن هم علیرضا بیرانوند است، ستاره جوانی که به گفته خودش به این تیم آمده تا ۱۰ سال دروازه قرمزهای تهرانی را بیمه کند. به جز این قرارداد تمام بازیکنان پرسپولیس پایین‌تر از یک میلیارد تومان است. مجموعه هزینه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات ۱۳ میلیارد و ۴۶۳ میلیون تومان می‌شود که با توجه به اینکه این تیم ستاره‌های خوبی جذب کرده است به نظر هزینه مناسبی می‌آید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *