عمل جراحی قویترین مرد جهان با موفقیت انجام شد/بهداد سلیمی به المپیک می‌رسد

نسیم ورزش: رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری پس از عمل جراحی زانوی بهداد سلیمی قوی ترین وزنه بردار جهان از این جراحی ابراز رضایت داشت و گفت: عمل جراحی بهداد سلیمی خیلی خوب انجام شد و از این لحظه به بعد تلاش می کنیم تا هر چه سریع تر این قهرمان ارزشمند کشورمان به میادین بین المللی بازگردد.

بهداد سلیمی

دکتر داود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خصوص عمل جراحی زانوی آسیب دیده بهداد سلیمی تاکید کرد: عمل جراحی (بازسازی رباط صلیبی قدامی) بهدادسلیمی قوی ترین وزنه بردار جهان در بیمارستان کیان، بسیار موفقیت آمیز انجام شد و هم اکنون بهداد به هوش آمده است و هیچ مشکلی برای وی وجود ندارد.
رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خصوص بازگشت مجدد  بهداد سلیمی به تمرینات و رقابت‌ها خاطرنشان کرد: از امروز گروه باز توانی زانوی جراحی شده بهداد سلیمی که متشکل از متخصص تغذیه، روانپزشک، مربی بدنساز و فیزیوتراپ به ریاست دکتر سهراب کیهانی است کار فیزیوتراپی سلیمی آغاز می کنند.
وی افزود: سلیمی پس از ریکاوری به زودی قادر است تمرینات را آغاز نماید و پس از گذراندن دوره ریکاوری و شرایط ایده آل برای حضور در المپیک آماده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو