عملکرد مازنی ها در رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان

نسیم ورزش : عملکرد مازنی ها در رقابت‌های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان  / علی شعبانی صاحب مدال برنز وزن ۹۷ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان در رومانی شد.
عملکرد مازنی ها در رقابت‌های کشتی آزاد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ ت مسابقات رده‌بندی و فینال رقابت‌های ۵ وزن اول کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان امشب (شنبه) در شهر بخارست رومانی برگزار شد که علی شعبانی آزادکار بابلی در وزن ۹۷ کیلوگرم با پیروزی ۱۱ بر صفر در دیدار رده‌بندی مقابل یانگ از چین موفق به کسب مدال برنز شد.

شعبانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل سیمونه ایناتونی از ایتالیا با نتیجه ۱۱ بر صفر پیروز شد. وی در دور بعد اریک تیله از آلمان را با نتیجه ۸ بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد، اما در این مرحله مقابل گیوی ماتچاراشویلی از گرجستان با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

در ادامه رقابت‌های ۵ وزن دوم و پایانی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در بخارست رومانی،ایمان صادقی جویباری نماینده وزن ۶۱ کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی برابر سین فائوز از آمریکا ۲ بر صفر شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.

صادقی پیش از این در دور نخست به مصاف بایرجان توربک از قزاقستان رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر ۴ به برتری رسید. وی در دور دوم نیز برابر  ارطغرل قهوه چی از ترکیه ۵ بر صفر پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.وی در این مرحله نیز با برتری ۵ بر ۳ مقابل جئورجیو پیلیدیس از یونان راهی نیه نهایی شد.

اما کامران قاسم پور نماینده جویباری  وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی مقابل گانباتار از مغولستان با نتیجه ۴ بر صفر پیروز شد و به فینال رسید تا طلسم نرسیدن کشتی‌گیران ایران در رقابت های جهانی بزرگسالان و امیدها را بشکند و اولین فینالیست ایران در دیدار فینال نام بگیرد.

قاسمپور پیش از این در دور اول استراحت کرد و در دور دوم  لارس چافلی از آلمان را ۱۰ بر صفر مغلوب کرد. او در دور سوم نیز مقابل عارف اوزن از ترکیه  قاطعانه و با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و به نیمه نهایی رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو