عمران ساری نخستین حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال را تجربه کرد

نسیم ورزش : بهزاد محمودی در آستانه دیدار تیمش در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال در برابر شهرداری تبریز در ساری افزود : بازیکنان ما نخستین حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال را تجربه می کنند و باید با دقت بیشتری بازی کنند .

نخستین حضور

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سرمربی تیم والیبال عمران ساری گفت که بازی سنگین امروز این تیم با شهرداری تبریز با برگشت ناصر رحیمی ، لیبرو از محرومیت می توان به نفع تیممان خاتمه داد .

تیم سازمان عمران شهرداری ساری در هفته سوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران در دیدار با خاتم اردکان یزد به دلیل حواشی در سالن ورزشی این شهر با محرومیت دو جلسه ای لیبرو تیم و سه جلسه ای سرمربی تیمشان مواجه شدند.
این تیم از سوی کمیته انضباطی به ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد.
سرمربی عمران شهرداری ساری که در دیدار خانگی نیز به دلیل محرومیت روی نیمکت تیمش حضور ندارد ،گفت که مهم این است که بازیکنان ما بتوانند بازی قابل قبولی را ارایه دهند و امتیاز این دیدار را کسب کنند و و جود من روی نیمکت و یا خارج از آن تفاوتی ندارد.
محمودی افزود : من با تمام توان از تیم و بازیکنانم حمایت خواهم کرد و هیچ گاه حاضر به زیرپا گذاشتن اخلاق نیز نخواهم بود و لیگ حرفه ای ما باید به سمت اخلاق حرفه ای نیز حرکت کند.
وی بار دیگر بر برد در دیدار با شهرداری تبریز تاکید کرد و از هواداران تیمش نیز خواست تا فقط تیم محبوبشان عمران ساری را تشویق کنند.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری از چهار دیدار گذشته اش در رقابت های لیگ برتر شش امتیاز کسب کرد و در رده ششم قرار دارد و تیم میهمانش شهرداری تبریز با همین تعداد بازی در رده هفتم جای خوش کرده است.
دیدار هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران فردا با دیدار بین شهرداری ساری و شهرداری تبریز در سالن سید رسول حسینی شهر ساری ادامه می یابد.
این دیدار ساعت ۱۷ عصر در این ورزشگاه پنج هزار نفری مرکز مازندران شروع خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو