عمران زاده به تیم فوتبال خونه به خونه مازندران پیوست

حنیف عمران‌زاده مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران با امضای قراردادی رسماً به تیم فوتبال خونه به خونه مازندران پیوست.

حنیف عمران‌زاده

حنیف عمران‌زاده

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش عمران‌زاده که هفته گذشته با حضور در آبادان با صنعت نفت این شهر قرارداد بسته بود، پس از مشکلات خانوادگی و بیماری مادرش تصمیم به حضور در شهر بابل گرفت و پس از گرفتن فسخ قرارداد خود از باشگاه صنعت نفت رسما به تیم فوتبال خونه به خونه بابل اضافه شد.
این تیم هم اکنون در جزیره کیش اردوی آماده‌سازی پیش از فصل خود را آغاز کرده و عمران‌زاده به اردوی تیمش اضافه شده است.

 باشگاه خونه به خونه بابل با مدیریت علی امیری در فصل جدید پس از جذب مرزبان سرمربی قهرمان فصل گذشته لیگ یک بازیکنان خوبی مثل عمران‌زاده، محسن فروزان، حسین کریمی و … قصد حضور در لیگ برتر را دارد و تیم خوبی را روانه مسابقات فصل آینده خواهد کرد.

حنیف عمران زاده بچه مازندران است و به عنوان یک مدافع خود را در فوتبال ایران معرفی کرده است ، اما نکته قابل توجه این است که جدا از حنیف فوتبال ایران مدافعان بلند قامت و تنومندی مثل او داشته که البته بقیه هم از خطه سر سبز مازندران هستند ، محسن بنگر ، شیث رضایی ، ابراهیم تقی پور ، محمود فکری و رحمان رضایی این مدافعان مازنی را تشکیل می دهند . با این حال از جمع استقلالی ها محسن یوسفی را می توان همشهری اصلی حنیف دانست چرا که هر دو بچه چمستان نور هستند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو