عمران‌زاده: هیچ‌وقت به خاطر نیمکت‌نشینی به مظلومی اعتراض نمی‌کنم

نسیم ورزش : مدافع استقلال درباره حواشی پیش آمده نسبت به نیمکت نشینی خود واکنش نشان داد.

 حنیف عمران زاده درباره مطالبی که در یکی از روزنامه‌ها درباره وی منتشر شده است گفت: بر خلاف این مطلب که کاملا کذب است من در جلسه فنی هیچ اعتراضی نسبت به عدم حضور خودم در ترکیب اصلی نداشتم چه برسد به موضوعاتی که در این روزنامه به من نسبت داده شده است. همانطور که در مصاحبه پس از بازی نیز اشاره کردم من مانند همه بازیکنان دیگر از نیمکت نشینی ناراحت بودم اما هرگز به خودم اجازه نمی‌دهم به خاطر قرار نداشتن در ترکیب به سرمربی اعتراض کنم و رفتارهای خارج از عرف یک بازیکن را انجام دهم.

وی در ادامه گفتگو با سایت باشگاه استقلال اظهار کرد: متاسفانه آن روزنامه با خبر نادرست و کذب خود باعث تشویش اذهان هواداران استقلال می‌شود. من از آن‌ها می‌خواهم نسبت به اصلاح این خبر نادرست در اولین شماره خود اقدام کنند و در غیر این صورت پیگیری این موضوع را از طریق مراجع قانونی حق طبیعی خود می‌دانم.

مدافع استقلال درباره دیدار این تیم برابر گسترش فولاد اظهار کرد: استقلال در این دیدار خوب و منطقی بازی کرد. هدف ما رسیدن به صدر جدول بود و باید در این بازی با ۳ امتیاز از زمین خارج می‌شدیم که خدا را شکر توانستیم این کار را انجام دهیم. برد دو بر صفر در خانه حریف نشان دهنده قدرت استقلال در این فصل است. ما امسال در بازی‌های خارج از خانه عملکرد چشم‌گیری داشتیم و باید تلاش کنیم تا نه تنها این روند را حفظ کنیم بلکه به روز به روز پیشرفت کنیم.

عمران زاده درباره دیدار بعدی استقلال برابر نفت تهران، تصریح کرد: دیدار با نفت یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما است. نفت تیم خوبی است و در فصل گذشته نیز این موضوع را به خوبی نشان داد. هر چند شب گذشته از مسابقات آسیایی حذف شدند اما همه می‌دانیم که این تیم شایستگی بالایی دارد و باید با تمرکز بالا برابر آنها به میدان برویم. ما استقلال هستیم و بدون تردید همه اعضای مجموعه باشگاه و هوادارانمان تنها به دنبال پیروزی خواهیم بود و می‌دانیم که با کسب این سه امتیاز می‌توانیم صدرنشین لیگ شویم که این موضوع انگیزه ما را نیز دو چندان خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو