علی کریمی نماینده فوتبالیست‌های بامحبت آسفالت داغ

علی کریمی با حضور در میان سندرم‌دانی‌های فوتبالیست نشان داد به جای حضور در انتخابات مختلف و گرفتن عکس های خاص فضای مجازی می توان محبت مردم را برگرداند.

علی کریمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش،  فوتبال که باشد اسم علی کریمی هست، از جام جهانی بگیرید تا برسید به جام ملتهای آسیا و بایرن مونیخ و منتخب برترین بازیکنان جهان و قهرمان فوتبال خیابانی‌ها و حتی فوتبال بازی کردن با بچه‌های بی سرپرست ورامین.

علی کریمی این خوره فوتبال اما دست بردار نیست، او در المپیک محبت و قهرمانی و انرژی هم شرکت کرد. جادوگر دیروز به تیم فوتبال سندرم دانی‌ها رفت تا دیوار ۴۷ کروموزومی ها را منفجر کند و بگوید فوتبال به تعداد کروموزوم نیست، انسانیت هم همینطور.

علی کریمی همینگونه است، یک آدم خاص که فقط برای منافعش حرکت نمی‌کند، او منافع جامعه را هم در نظر می گیرد و بالاتر از آن اینکه انسانیت را حتی به منافع جامعه هم ترجیح می‌دهد هرچند این دو به هم گره خورده‌اند.

علی کریمی به جای انداختن عکس های مختلف در فضای مجازی از خودش با لباس های فاخر  و تیپ های عجیب برای هر اتفاقی که جامعه اش با آن مواجه است، پیغامی می‌دهد، پیغامی نه برای خوش آمدن روسا جهت گرفتن پست که پیغامی برای خوشایند مردمانی معمولی از جامعه ای معمولی.

نمی دانیم علی کریمی در آینده چه خواهد کرد اما این را می‌دانیم که امروز رفتاری درست دارد که این نه تنها محبوبیت او را به دست فراموشی نمی‌سپارد بلکه آن را زیاد هم خواهد کرد.

کریمی نماینده بچه‌های با معرفت کف خیابان های داغ است که هنوز روی آسفالت فوتبال بازی می‌کنند و وقتی مادر بزرگ محله را با خریدهایش می‌بینند استپ می‌کنند و بارهای مادر بزرگ را تا خانه حمل می کنند.

علی  قلبی از طلا دارد، عکس‌های او و چشم های خودش که از خوشحالی برق می‌زنند را ببینید. این روزها چنین برقی کم در جامعه پیدا می‌شود و اکثریت کلاه خود را سفت چسبیده اند تا آن را باد نبرد.

علی فوتبال ما اما همچنان معکوس آب در جامعه شنا می‌کند و برای خودش در این شنا کردن مایکل فلپسی شده است. این روزها شاید باید او را یک برگردان زن قهار نامید که بیشتر دنبال برگرداندن محبت مردم به خود جامعه است نه جذب آن برای استفاده شخصی خودش، نه برای حضور در سیاست و رای گیری و …

او این روزها  وظیفه خطیری در حراست از محبت در جامعه بر دوش گرفته که کمتر از خدمت به خلق در ساختمانهای سیاست نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو