علی کریمی‌: برای موفقیت تیم هر کاری از دستم بربیاید انجام می دهم

مدیر فنی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: در راستای موفقیت تیم هر کاری که از دستم بربیاید، انجام می دهم.

 

موفقیت تیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  علی کریمی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال خونه به خونه به خبرنگار فارس گفت: تیم ما بازیکنان خوبی دارد که برای هر تیمی گره‌گشا هستند.

کریمی در ادامه افزود: در ابتدای فصل قرار بود کمیته فنی تشکیل شود اما اتفاقاتی رقم خورد که این کمیته تشکیل نشد. من همیشه ارتباطم را با مالک باشگاه چه در زمانی که سمت نداشتم و چه امروز حفظ کردم و اعتقاد دارم ما باید ممنون چنین افرادی باشیم که سرمایه خود را برای فوتبال هزینه می‌کنند.


وی تاکید کرد: در اواخر نیم‌ فصل اول از من خواسته شد که به عنوان مدیر فنی مشغول به کار شوم و قول دادم که در راستای موفقیت تیم هر کاری که از دستم بربیاید، انجام دهم.

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است بازیکن جدیدی به این تیم اضافه شود و آیا صحبتی در این زمینه با وی صورت گرفته یا خیر، گفت:  به نظرم با همین نفرات می‌توان ادامه داد و نیازی به جذب بازیکن نیست. البته اگر نیاز باشد سرمربی و باشگاه و مالک آن اقدامات لازم را انجام خواهند داد اما فراموش نکنید در شرایط فعلی هیچ تیمی بازیکن خوب و تاثیرگذارش را به تیم دیگری نمی‌دهد.

مدیر فنی تیم خونه به خونه تاکید کرد: صحبت‌هایی با من صورت گرفت و من هم با توجه به مسئولیتی که دارم نظراتم را به مالک باشگاه منتقل کردم اما در نهایت تصمیم‌گیرنده نهایی سرمربی است چون او باید در انتهای فصل پاسخگوی مردم و مدیریت باشگاه باشد. به هر حال مجموعه‌ای که در باشگاه خونه به خونه جمع شده هدف‌شان شاد کردن مردم خونگرم بابل است و امیدوارم با توجه به بازیکنان خوبی که در تیم‌های مختلف از استان مازندران حضور دارند امسال این تیم بتواند به لیگ برتر صعود کرده و باعث شادی مردم شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *