علی پروین به پرسپولیسی‌ها چه قولی داد؟

با حضور دو تن از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس و رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه نشست هم اندیشی با تاکید بر مشارکت هواداران برای ساختن آینده باشگاه در قالب طرح هایی مانند سامانه ۳۰۹۰ برگزار شد.
علی پروین
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، با حضور رئیس هیات مدیره و سرپرسپت باشگاه علی پروین و حسین کلانی از بزرگان تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس نشست هم اندیشی در محل باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این نشست درباره مسائل گوناگون باشگاه پرسپولیس و آینده آن صحبت های مختلفی مطرح شد. در ابتدای این جلسه علی اکبر طاهری شرح حالی از وضعیت باشگاه ، اقداماتی که در حوزه های گوناگون از جمله بخش اقتصادی و مشارکت هواداران صورت گرفته است ارائه کرد. در جریان این صحبت ها جعفر کاشانی ، علی پروین و حسین کلانی نقطه نظرات خود را عنوان کردند .

در این نشست علاوه بر صحبت درباره شرایط تیم و ابراز امیدواری و رضایت حاضران از روندی که جریان دارد بر این نکته تاکید شد که تیم فوتبال فقط بخشی از فعالیت عظیمی است که باید صورت پذیرد ، هر چند توجه عمومی بیشتر روی این موضوع معطوف است اما مباحث کلان ، ایجاد بسترهای اقتصادی و فرهنگی و برنامه ریزی برای آینده سرنوشت پرسپولیس را تعیین خواهد کرد.

در این باره رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه موارد مختلف از جمله تلاش برای اقتصادی کردن و به خود کفایی رساندن پرسپولیس در چارچوب طرح هایی چون اجرای سامانه ۳۰۹۰ را مورد اشاره قرار دادند.

علی پروین و حسین علی کلانی هم با موثر توصیف کردن این طرح در خروج پرسپولیس از بلاتکلیفی ها و بحران های مالی آن هم با مشارکت هواداران بر توسعه و پیشرفت آن تاکید داشتند این دو اسطوره نامدار فوتبال ایران و پرسپولیس با اشاره به اینکه پر طرفدار ترین تیم آسیا فقط نباید به بهره برداری از سرمایه بزرگ خود در ورزشگاه تکیه کند ابراز امیدواری کردن مسوولان فوتبال به این موضوع به عنوان یک فرصت نگاه کنند و با حمایت از آن و با انجام اقدامات سنجیده باعث رواج درست آن شوند همچنین از هواداران خواستند با توجه به خروج نسبی محبوبشان از بحران ها و حتی گذر از خطر کسر امتیاز با تکیه بر این طرح با هوشیاری هر چه بیشتر در این پروژه مشارکت نمایند .

علی اکبر طاهری همچنین از پروین و کلانی قول گرفت بیشتر به خانه خود سر بزنند و تجارب خود را در اختیار باشگاه بگذارند.

جعفر کاشانی هم در گفتگو با سایت رسمی باشگاه که مشروح کامل آن در فایل تصویری روی سایت قرار میگیرد اظهار داشت پرسپولیس خانه بزرگانی چون پروین ها و کلانی هاست پیشکسوتان و هواداران دو سرمایه اصلی باشگاه هستند ما با پتانسیل هوادارانمان و با بهره مندی از تخصص تجربه و دانش پیشکسوتان و هواداران خاصی که داریم می توانیم آینده را بسازیم.

پرسپولیس یک تیم بود حالا با حمایت هایی از آن نوع که شهرداری انجام داد در مسیر باشگاه شدن گام بر می دارد پرسپولیس روی فرهنگ جامعه تاثیر گذار است . پویایی آن، پویایی کلان کشور را نشان می دهد و هر قدر پیشرفت کنیم به پویایی جامعه کمک کرده ایم.

پرسپولیس با هوادارانش زنده است و زندگی دیگر تنها به حضور در ورزشگاه ها خلاصه نمی شود .

فوتبال یک اقتصاد و صنعت است و تلاش کردیم با مشارکت همین هواداران و در قالب طرح هایی مانند ۳۰۹۰ شرایط لازم فراهم آید.هر چند وقتی در مسیر پیشرفت قرار دارید به موانعی هم بر میخورید . نه اینکه سنگ اندازی باشد بلکه گاهی سوتفاهمی پیش می آید و

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *