علی مرادی از تمرینات وزنه‌بزرداران جوان بازدید کرد

نسیم ورزش : نخستین روز از اردوی تیم وزنه برداری جوانان در حالی برگزار شد که علی مرادی با حضور در کمپ تیم های ملی، ناظر این تمرینات بود.

 

علی مرادی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نخستین جلسه تمرینی تیم وزنه برداری جوانان در کمپ تیم‌های ملی با حضور نفرات دعوت شده برگزار شد که رییس فدراسیون با حضور در سالن تمرین برای لحظاتی با اردونشینان به صحبت پرداخت.

علی مرادی با تاکید بر اینکه تمامی اردونشینان با اثبات شایستگی در این جایگاه قرار گرفته اند و باید قدر خود را بدانند، گفت: باید برای ورزش حرفه ای برنامه و هدف گذاری داشته باشید، چراکه البته قهرمانان همیشه پرتلاش و باهوش عمل کرده اند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری در ادامه اظهاراتش خطاب به اردونشینان جوان از اهمیت تست دوپینگ و حضور همیشگی ماموران وادا سخن گفت و بارها تاکید کرد این ماموران حتی می توانند در هر زمان و مکان از ورزشکاران تست دوپینگ بگیرند.

محمد حسین برخواه سرمربی تیم جوانان نیز در ادامه به شاگردانش گفت: باید به مسائل ضد دوپینگ توجه بسیاری داشته باشید و از استفاده خودسرانه مواد نیروزا دوری کنید. زمانی به قهرمانی خواهید رسید که با اراده و به اعتماد به نفس خود تکیه کنید. مطمئن باشید رسیدن به قهرمانی فقط با استفاده از مکمل ها نیست و باید خودتان تلاش مستمر کنید تا به قهرمانی برسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *