علی حمودی : یکی از رتبه‌های تک‌رقمی امسال برای پیکان است

علی حمودی

نسیم ورزش : علی حمودی درباره بازی تدارکاتی تیم فوتبال پیکان مقابل تراکتورسازی اظهار داشت:‌ بعد از شرایط سختی که دو تیم بابت دوران بدنسازی داشتند این بازی محک خیلی خوبی برای پیکان و تراکتورسازی بود. مجید جلالی در این بازی توانست جدا از بازیکنان اصلی، از چند بازیکن جوان هم بهره بگیرد و از آنها ارزیابی خوبی داشته باشد.

وی افزود: پیکان مقابل تیم پرمهره تراکتورسازی خیلی خوب بازی کرد و در شرایطی که یکی از اولین تیم‌ها در آغاز تمرینات پیش فصل بودیم نمایش خوبی را مقابل حریف ارائه دادیم.

مدافع راست تیم فوتبال پیکان درباره وضعیت تیمش در فصل نقل‌وانتقالات و جدال با تیم‌های پرستاره لیگ، گفت: مجید جلالی با توجه به شناختی که از او دارم همیشه با توجه به نیازهای تیمش، بازیکن می‌گیرد و همین مسئله باعث شده در همین مدت کوتاه تیم به خوبی با بازیکنان جدید هماهنگ شود. پیکان تلفیق خوبی از جوانان و بازیکنان باتجربه‌ای است که به خوبی مکمل یکدیگر هستند و همه در راستای یک هدف تلاش مضاعفی را از خودشان نشان می‌دهند.

حمودی درباره حضور در پیکان خاطرنشان کرد:‌ به هرحال با توجه به اتفاقات سال گذشته دوست داشتم در فضایی آرام کار کنم که پیکان از این نظر شرایط خیلی مساعدی داشت.

وی ادامه داد: من از نیم‌فصل گذشته پیشنهادهای خوبی از جمله استقلال داشتم که متأسفانه مدیران سپاهان کار را برایم سخت کردند. جایی که مدام آقایان مصاحبه می‌کردند که حمودی بازیکن سپاهان است و حق مذاکره با هیچ تیمی را ندارد. این مسئله سبب شد موقعیت‌های زیادی از جمله استقلال را از دست بدهم. با این حال از بودن در پیکان و کار کردن با مجید جلالی بسیار راضی‌ام و قطعاً شرایط خوبی را در ادامه تجربه خواهم کرد.

مدافع تیم فوتبال پیکان در پایان با تأکید بر شرایط خوب این تیم، تصریح کرد: با این یارگیری که مجید جلالی انجام داده و برخلاف تمام انتقادها از سن بالای تیم، شک ندارم با این تلاشی که از بچه‌ها شاهد هستم، پیکان رتبه تک رقمی را در انتهای فصل به دست خواهد آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *