علی بیات : حسن یزدانی مشکلی از بابت مصدومیت روز گذشته ندارد

نسیم ورزش : سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان گفت: حسن یزدانی دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو مشکلی از بابت مصدومیت روز گذشته ندارد و در تمرینات عصر امروز (پنجشنبه) شرکت خواهد کرد.

 

مشکلی از بابت مصدومیت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علی بیات  افزود: در تمرینات روز گذشته حسن یزدانی آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم با حسین شهبازی دیگر ملی پوش تیم ملی در وزن ۹۷ کیلوگرم در حال تمرین بودند که یزدانی از ناحیه گردن و شهبازی از ناحیه کتف آسیب جزیی دیدند که معاینات اولیه نشان داد، مصدومیت آنها جدی نیست.
وی اظهار داشت: یزدانی بعد از ظهر امروز همراه با سایر ملی پوشان تمرین خواهد کرد اما شهبازی با تشخیص پزشک، چند جلسه باید به فیزیوتراپی بپردازد و امیدواریم این آزادکار خوب کشورمان که طلای جوانان جهان را در کارنامه دارد، به جام جهانی سال ۲۰۱۷ کرمانشاه برسد.
بیات در خصوص حضور تیم ملی کشتی آمریکا در ایران نیز گفت: منتظر تصمیم کمیته ویژه وزارت امور خارجه هستیم تا در این خصوص اظهار نظر کند، اما براساس شواهد آمریکایی ها حساب ویژه ای برای جام جهانی بازکرده اند و با نفرات اصلی و اول خود در صورت موافقت مسئولان کشورمان، در ایران حضور پیدا خواهند کرد.
سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان یادآور شد: فشار تمرینات تا یک هفته آینده بالای ۸۰ درصد خواهد بود و بعد از آن و با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری جام جهانی در کرمانشاه، از فشار تمرینات کاسته خواهد شد.
اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ایران از چهارم بهمن ماه در خانه کشتی شماره یک تهران آغاز شده است.
چهل و پنجمین دوره جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۷ با حضور هشت تیم برتر دنیا روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در سالن تختی شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.
کشورهای ایران، روسیه، ترکیه، آمریکا، گرجستان، جمهوری آذربایجان، هند و مغولستان در این رقابت ها که به عنوان یکی از مهمترین مسابقات اتحادیه جهانی کشتی است، شرکت خواهند کرد.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه گذشته در فرمانی ورود اتباع هفت کشور را به خاک آمریکا برای مدت محدود ممنوع کرد. وزارت امور خارجه ایران متعاقب این فرمان، اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران حق متقابل را برای خود محفوظ می دارد و در خصوص ورود اتباع آمریکایی به خاک ایران کمیته ای ویژه تصمیم گیری می کند.
اسامی ملی پوشان کشتی آزاد در جام جهانی به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی و یونس سرمستی
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، ایمان صادقی و مسعود اسماعیل پور (دو نفر از میان سه کشتی گیر)
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری و مهدی یگانه جعفری
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، حامد رشیدی و جمال عبادی (دو نفر از میان سه کشتی گیر)
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی و بهمن تیموری
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی و علیرضا کریمی
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی و حسین شهبازی
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی و یدالله محبی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *