علی امیری: با بودجه ای معقول لیگ برتری شدیم..

نسیم ورزش: علی امیری: با بودجه ای معقول لیگ برتری شدیم.. علی امیری مدیرعامل نساجی مازندران در حاشیه مراسم جشن صعود و ضیافت افطاری ماه مبارک رمضان گفت: که با تیمش با بودجه ای معقول لیگ برتری شده است.
علی امیری
به گزارش  پایگاه خبری نسیم ورزش ،  امیری با بیان این حرف افزود: این حرف من نیست بلکه بر اساس اعلام رسمی سازمان لیگ ما از لحاظ هزینه کردن تیم هفتم یا هشتم لیگ دسته اول بودیم. در حالی به لیگ برتر رسیدیم که چند تیم با هزینه ای به مراتب بیشتر به این مهم نرسیدند.
 
وی ادامه داد: تیمداری در بخش خصوصی کار بس دشواری است. ما تیمی را تحویل گرفتیم که چندین میلیارد بدهی داشت. به زمین و زمان بدهی داشتیم که توانستیم ۴۰ درصد آن را تسویه کنیم.
 
مدیرعامل نساجی مازندران با تشکر از فرهاد صنیعی فر مالک این باشگاه خاطرنشان کرد: آقای صنیعی فر قائم شهری یا مازندرانی نیست اما از خیلی ها نسبت به نساجی متعصب تر است. به جرات می گویم اگر این مرد نبود نساجی زمین می خورد و به سرنوشت تلخ سایر تیم های ریشه دار دچار می شد اما او ایستاد و چنین اجازه ای نداد.
 
وی همچنین افزود: کار نیکو کردن از پر کردن است ضرب المثلی بود که جواد نکونام و دستیارانش با کار و تلاش شبانه روزی معنا کردند. از همه اعضای کادر فنی نساجی تشکر می کنم. همین طور از فرزاد مجیدی سرپرست تیم و  محمد عباس زاده، مرتضی غلامعلی تبار و همه بازیکنان متعصب نساجی که با همه وجود تا دقیقه ۹۹ آخرین بازی جنگیدند. همچنین از معاون باشگاه، کادر رسانه و پزشکی، تدارکات و همه کسانی که زحمت کشیدند و از قلم افتادند تشکر می کنم.
امیری با بیان این جمله که امضای تک تک هواداران نساجی پای صعود نساجی است یادآور شد: بزرگ ترین سرمایه نساجی طرفداران عاشقش در قائم شهر و سراسراستان مازندران هستند. به لطف همین عزیزان در تمامی نظرسنجی ها پرطرفدارترین تیم لیگ دسته اول بودیم و انشالله در لیگ برتر هم  عنوان پرتماشاگرترین تیم را با تجهیز استادیوم وطنی از آن خود می کنیم. از همه این عزیزان خالصانه تشکر می کنم.
 
مدیرعامل نساجی مازندران خاطرنشان کرد: نساجی در فصل گذشته نه تنها در رده بزرگسالان بلکه در تمامی رده ها خوش درخشید. در رده امیدها هم به لیگ برتر صعود کردیم. در جوانان به لیگ کشور رسیدیم و در رده نوجوانان در میان ۵۶ تیم از سراسر کشور چهارم شدیم. این موفقیت بزرگ را در تمامی رده ها به همه طرفداران نساجی تبریک گفته و از مسئولان، مربیان و بازیکنان و همه کسانی که برای موفقیت این تیم تلاش کردند تشکر می کنم.
 
وی در پایان گفت: نمی توانم از تک تک نفرات اسم بیاورم ولی از مسئولان قائم شهر و استان مازندران هم تشکر می کنم که همراه ما بودند.
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو