علی‌رضا یونسی : امسال چهره‌های ماندگار استان مازندران تجلیل می‌شوند

نسیم ورزش : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر تقویت فرهنگ عمومی در استان گفت: اسفندماه امسال چهره‌های ماندگار استان مازندران تجلیل می‌شوند.

 

چهره‌های ماندگار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علی‌رضا یونسی رستمی صبح امروز در نشست خبری به مناسبت ایام الله دهه فجر در استانداری اظهار داشت: تدبیر و عقلانیت در اداره امور در چهار سال گذشته به سمت آرامش و جلوگیری از افراط و تفریط سوق یافته است.

وی افزود: مشی دولت یازدهم در استان نیز فراجناحی بوده و تلاش شد به‌کارگیری مدیران پاک چشم، پاکدست و دارای تعهدات ایمانی مدنظر قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه برای نخستین بار خانه احزاب در استان تشکیل شده است تصریح کرد: فضای افزایش و گسترش امید به آینده در مازندران فراهم شده است.

یونسی با بیان اینکه استان مازندران در انتخابات مجلس شورای اسلامی اخیر رتبه برتر مشارکت را داشته است افزود: گسترش پاکی، صداقت و اخلاق در حوزه معاونت سیاسی و اجتماعی شکل گرفته است.

وی با اعلام اینکه ساماندهی تشکل‌های مردم نهاد در قالب خانه تشکل‌های مردم نهاد استان مدیریت شده است گفت: نیازمندی‌های آموزشی این سازمان احصا شده تا آسیب اجتماعی با مشارکت این سازمانها کاهش یابد.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه در چهار سال گذشته بالغ بر ۷۵ درصد بر تعداد تشکل‌های اجتماعی افزوده شده است گفت: جلوی رشد طلاق در مازندران گرفته شده است.

یونسی با اشاره به اینکه مازندران رتبه دوم ساماندهی پایگاه‌های خبری کشور را کسب کرده است افزود: دولت به حوزه فرهنگ و رسانه توجه عمیق دارد و موفق بوده است.

وی با بیان اینکه سه دوره جشنواره بین المللی فیلم یاس در مازندران انجام شده است گفت: تجلیل از چهره‌های ماندگار مازندران در اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به اینکه در حوزه امنیتی از جمله استان‌های نادر کشور بوده که ضریب شاخص‌های امنیتی آن استان افزایش یافته است گفت: در طول دولت یازدهم حتی یک اقدام ضدامنیتی در مازندران شکل نگرفته است.

یونسی با بیان اینکه پایش تصویری را برای نخستین بار در همه شهرها و روستاهای استان در حال اجرایی شدن هستیم افزود: ۱۲۰ موسسه مالی خصوصی در مازندران داشتیم که نسبت به ساماندهی و تعیین تکلیف این موسسات اقدام شده است.

وی با اشاره به اینکه بودجه خوبی برای اجرای طرح‌های سالم‌سازی سواحل در سال ۹۶ اختصاص یافته است گفت: با شرکتی در مازندران قرارداد منعقد کردیم که جلیقه ضدغرق شدگی را در استان ابداع کرده است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه مازندران آماده برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری است افزود: ساز و کار لازم را برای برگزاری شکوهمندانه‌ترین انتخابات را فراهم می‌کنیم.

یونسی با اشاره به اینکه رسانه‌ها نامزدها را به رعایت قانون برای تبلیغات و معرفی خود دعوت کنند گفت: هرگونه فعالیت غیرقانونی، برخورد قانونی را دربرخواهد داشت و در عین حال دنبال شادابی، نشاط و سرور انتخاباتی هستیم و همه زمینه‌ها را برای فراهم کردن این بستر محقق خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *