علیپور: به عشق هواداران قراردادم را با پرسپولیس تمدید کردم

 

نسیم ورزش: علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس تهران گفت : به عشق هواداران پرشور و میلیونی تیم پرسپولیس تهران ، قراردادم را با این تیم برای سه فصل دیگر تمدید کرده ام .

 

علیپور

علی علیپور  افزود : پرسپولیس تیمی بزرگ و پرطرفدار در ایران است و دوست دارم از این تیم ابتدا به تیم ملی و سپس به تیم های مطرح اروپایی راه پیدا کنم.
وی که اکنون در زادگاهش قائمشهر در تدارک مراسم عروسی خود است ، از دریافت چند پیشنهاد از باشگاههای خارجی خبر داد و گفت : پیشنهادهایی از ترکیه و روسیه به من رسیده ، اما مدیر برنامه‌هایم کارها را پیگیری می‌کند.
علیپور اضافه کرد : باید اعلام کنم که اکنون دیگر به پیشنهادهای خارجی فکر نمی کنم و خوشحالم که در پرسپولیس حضور دارم ، البته این آرزو هر بازیکنی است که روزی در فوتبال اروپا بازی کند.
وی در خصوص عملکردش در این فصل گفت : در خصوص عملکردم باید سرمربی تیم و هواداران نظر بدهند ، اما در مجموع فصل را به خوبی پشت سر گذاشتیم و توانستم شش گل هم در این فصل بزنم.
علیپور اضافه کرد : امیدوارم پرسپولیس در فصل آینده نیز روند رو به پیشرفت این فصل را ادامه بدهدو در فصلی که مسابقات جام باشگاههای آسیا را هم درپیش داریم ، بتوانیم درخشش داشته باشیم و دل هواداران را شاد کنیم.
این بازیکن مازندرانی که در دیدارهای اولیه پرسپولیسی ها به عنوان یک نیمکت نشین مطرح بود به مرور خود را به ‘ برانکو ایوانکویچ ‘ سرمربی تیم تحمیل کرد.
این بازیکن در نهایت به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن اصلی شناخته شد و توانست خود را به عنوان یکی از موثرترین بازیکنان پرسپولیس در رقابت های امسال لیگ برتر معرفی کند.
او در ۳۰ بازی که در این فصل با پیراهن تیم پرسپولیس به میدان رفت ، توانست شش گل وارد دروازه حریفان کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *