علیرضا مرزبان : دپارتمان برکار داوران لیگ یک نظارت کند

سرمربی تیم فوتبال دسته یکی خونه به خونه مازندران با اشاره به اشتباهات داوری در چند بازی گذشته این تیم ، گفت : دپارتمان داوری به قضاوت ها درلیگ یک توجه بیشتری داشته باشد و بر کار داوران لیگ یک نظات کند تا تیم ها کمتر از اینگونه اشتباهات ضربه بخورند.

 

خونه به خونه

علیرضا مرزبان افزود : اشتباهات داوری در چند بازی اخیر لیگ دسته یک ، بویژه دیدار خونه به خونه با سپیدرود در رشت به ضرر تیم ما تمام شده است.
وی ادامه داد : رقابت ها در لیگ دسته یک بین تیم ها نزدیک است و اشتباهات داوری کار را برای تیم ها سخت می کند و باید دپارتمان داوری و سایر مسئولان فدراسیون فکری به حال این مشکل در لیگ یک داشته باشند.
سرمربی تیم خونه به خونه در مورد وضعیت تیمش در رقابت های فصل جاری لیگ یک هم گفت که این تیم هر روز هماهنگ تر می شود و بازیکنان نیز بازی خوبی را از خودشان به نمایش می گذارند.
مرزبان افزود : تیم ما فوتبال تماشاگر پسندی را از خود به نمایش می گذارد و باید در کنار این بازی خوب ، ما نیاز به برد و کسب سه امتیاز داریم .
وی گفت : حس برد باید در بازیکنان ما ایجاد شود و لازم است بازیکنان ، بازی در برابر هر تیمی را برای خودشان سخت تلقی کنند و با این نگاه بتوانند با بزرگ شماری تیم مقابل و ارائه بازی خوب ، نتیجه بگیرند.
او افزود : تیم خونه به خونه در فصل جاری رقابت های لیگ دسته یک ، بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفت و تیم های دیگر نیز در برابر ما بازی خوبی را به نمایش می گذارند.
سرمربی خونه به خونه گفت : انتظار هواداران از تیم ما با بازیکنانی که در اختیار داریم بیشتر از رقابت های فصل گذشته است و ما باید انتظار هواداران و دوستداران تیم را در مازندران برآورده کنیم.
وی اضافه کرد : مردم مازندران از ما می خواهند که تیمشان را به لیگ برتر برسانیم و این توقع نیز با شرایطی که در اختیار داریم زیاد نیست و ما تلاش می کنیم تا خونه به خونه به لیگ برتر صعود کند.
تیم خونه به خونه یکی از ۲ نماینده مازندران در رقابت های لیگ دسته یک است که از پنج بازی گذشته اش با ۸ امتیاز در رده ۹ جدول ۱۸ تیمی این رقابت ها قرار دارد.
این تیم مازندرانی عصر امروز نیز در هفته ششم میزبان آلومینیوم اراک است که با پنج بازی و کسب ۱۰ امتیاز در رده سوم قرار دارد.
تیم نساجی قائمشهر دیگر نماینده مازندران در لیگ دسته یک نیز در پنج بازی گذشته ۶ امتیاز جمع کرد و در رده دهم این رقابت ها قرار دارد.
نساجی هم در هفته ششم ، میهمان فجر سپاسی در شیراز است که با همین تعداد بازی با ۲ امتیاز در رده ۱۶ جدول قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *