علیرضا لطفیان رئیس هیئت تنیس مازندران شد

نسیم ورزش: با برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت تنیس مازندران علیرضا لطفیان برای چهار سال با کسب اکثریت آرا مجمع به سمت هیئت تنیس استان انتخاب گردید.

این مجمع که در حضور کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، غلامرضا رضوی معاون توسعه منابع ورزش و جوانان استان، سعید فاضلی فر مشاور فدراسیون و اعضا مجمع در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان در ساری برگزار شد، علیرضا لطفیان با کسب ۱۵ رای برای چهار سال هدایت هیئت تنیس مازندران را در اختیار گرفت.

این مجمع که دو کاندیدا داشت در نهایت علیرضا لطفیان از ۱۶ رای ماخوذه موفق به کسب ۱۵ رای شد و سید اسماعیل احمدی نیز در این مجمع یک رای کسب کرد.

 

 1. شعبان وفایی نژاد

  باشگاه فرهنگی ورزشی حاج حسن تأسیس می شود
  ******************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
  حسن صفری قصد تا کلیه فعالیت ها یا کمک های ورزشی خود را در قالب باشگاه فرهنگی ورزشی انجام دهد ؛ بنابر اعلام حسن صفری در این برنامه از وجود مهدی نعمتی دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان و سنگربان تیم هایی همچون نواب – شهرداری – منتخب مازندران و یکی از مربیان موفق فوتسال و فوتبال استان که چهره ای ارزشی و ورزشی است به عنوان مدیرعامل باشگاه استفاده می شود .
  این حرکت حسن صفری جهت ساماندهی فعالیت های ورزشدوستانه بسیار ارزنده و قابل توجه است ، وی طی یک سال گذشته بیش از ۷۰ میلیون تومان برای کشتی ساری هزینه کرده است ؛ صفری برای رشته هایی دیگر همچون فوتسال – والیبال – فوتبال و ورزش های باستانی نیز مساعدت های مالی داشته است .
  زمان مخابره:۵۶/۷-۱۳ تیر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *