بررسی علل محرومیت سه جلسه ای مجتبی رمضانی

نسیم ورزش : ایزد سیف الله پور: هر جائی که لازم باشد می آیم و می گویم مجتبی رمضانی هیچ توهینی به بنده نکرده است.

 

مجتبی رمضانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس کمیته انضباطی: وقتی سرپرست بادران می گوید توهینی نشده، باشگاه خونه به خونه رسما اعتراض کند.
سرپرست تیم فوتبال خونه به خونه مازندران گفت: نظارت و رسیدگی در لیگ یک به حداقل رسیده و کمیته انضباطی با اشتباهات خود تیم ها را به سمت حاشیه می برد. ظاهراٌ قانون را راه انداخته اند تا فقط روی تیم خونه به خونه اعمال کنند.

میرشاد ماجدی در گفتگوی تلفنی با برنامه تخصصی لیگ یک گفت: متاسفانه کمیته انضباطی بازیکن تیم ما را به خاطر فحاشی به سرپرست تیم بادران تهران سه جلسه محروم کرده اند. بنده خواهش می کنم از آقای سیف الله پور سوال کنید که آیا مجتبی رمضانی توهینی به ایشان داشته است یا خیر.

ماجدی در ادامه افزود: بنده با آقای اصغرنژاد، ناظر بازی نیز صحبت کردم و ایشان فرمودند من همچین گزارشی ندادم و شاید داور این گزارش را داده است. سوال بنده این است که مگر داور بازی می تواند اتفاقات بیرون از زمین را گزارش کند؟ اصلا از خود سرپرست تیم بادران بپرسید مشخص می شود این اتفاق افتاده است یا خیر

وی خاطرنشان کرد: خود مجتبی رمضانی می گوید من رختکن بودم و اصلا برخوردی با سرپرست تیم بادران نداشتم که به ایشان فحاشی کنم. شاید کسی که این گزارش را داده بنده را با بازیکن دیگری اشتباه گرفته است.

میرشاد ماجدی تصریح کرد: مگر در کشور ما چند نفر مثل آقایان حسن زاده داریم که برای فوتبال هزینه می کنند ولی متاسفانه می بینیم با ناداوری ها سر این تیم را می برند و بدون هیچ سند و مدرکی بازیکن ما را محروم می کنند. در این فصل تا توانستند از تیم خونه به خونه یا بازیکن محروم کردند یا اخراج و سه کارته کردند یا سرمربی و مربی اخراج کردند. با این وضعیت چگونه می توانیم به بازی ها ادامه دهیم؟!

سرپرست تیم خونه به خونه در پایان گفت: در بازی هفته قبل مقابل سپیدرود رشت، نادر دست نشان را دقیقه ۹۳ اخراج می کنند. به آقای تورج حق وردی می گوئیم چرا اخراج کردی و ایشان در جواب می گوید: کمک داور من گفت از خط قانونی مربی خارج شده است! یعنی در فوتبال ایران هیچ مربی از خط قانونی خارج نمی شود؟ (در این لحظه مجتبی پوربخش با خنده گفت بیرون از خط پشتک وارو هم می زنند)

 
 و اما در ادامه برنامه سرپرست تیم بادران روی خط آمد و در این خصوص گفت: سه روز قبل وقتی آرای کمیته انضباطی را چک کردم و دیدم نوشته مجتبی رمضانی به دلیل توهین و فحاشی به سرپرست تیم بادران سه جلسه محروم شده است تعجب کردم.

ایزد سیف الله پور در ادامه افزود: شماره تماس مجتبی رمضانی را نداشتم ولی از طریق دوستانم شماره اش را پیدا کردم و به رمضانی گفتم: پسر تو اصلا هیچ توهینی به بنده نکردی و نمی دانم چرا همچین رائی صادر شد!

وی خاطرنشان کرد: نه مجتبی رمضانی و نه هیچ یک از بازیکنان بااخلاق خونه به خونه توهینی به بنده نکردند و فقط در انتهای بازی، مشکلاتی بین هواداران و یکی دو تن از بازیکنان خونه به خونه بوجود آمد که ربطی به رای صادره علیه مجتبی رمضانی نداشت ولی متاسفانه این بنده خدا را محروم کردند.

سرپرست تیم بادران در پایان گفت: حاضر هر جائی که نیاز باشد حاضر شوم و اعلام کنم مجتبی رمضانی به بنده هیچ توهینی نکرده است.

در این لحظه مجتبی پوربخش، مجری برنامه لیگ یک گفت: باید از کمیته انضباطی تماس گرفته شود و پرسید چه کسی این گزارش را داده است؟  وقتی خود آقای سیف الله پور رسما اعلام می کند توهینی به وی نشده است، چگونه این کمیته مجتبی رمضانی را سه جلسه محروم می کند؟!!
 و در ادامه این برنامه مجتبی پوربخش گفت: طی تماسی که با رئیس کمیته انضباطی داشتیم، آقای حسن زاده گفت حتما این محرومیت سه جلسه ای مجتبی رمضانی بر اساس گزارشی که به ما داده شد اعمال گردید ولی وقتی خود آقای سیف الله پور سرپرست تیم بادران ادعا می کند از سوی این بازیکن توهینی به وی نشده است، پس باشگاه خونه به خونه شنبه به کمیته انضباطی مراجعه کرده و اعتراض رسمی خود را در این خصوص ارائه دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *