عظیمایی: مطمئنم شهروند سقوط نمی کند/ دیدار مقابل فردوسی حیثیتی است

نسیم ورزش/مرتضی عظیمایی بازیکن باتجربه شهروند ساری در خصوص شرایط این تیم گفت: با توجه به اینکه آقای نعمتی دو هفته ای است که به جمع ما اضافه شده اند، شرایط بهتر شده و بچه ها با انگیزه کار می کنند و از لحاظ روحی و روانی تقویت شده ایم. پس از آن شکست بدی که در مقابل آذرخش متحمل شدیم، انشاا… تلاش می کنیم که در بازی های آینده جبران کنیم و شرایط بهتری در جدول رده بندی پیدا کنیم.

images

وی امکانات تیمش را مناسب توصیف کرد و اضافه کرد: امکانات طی دوسال اخیر به نسبت گذشته بهتر شده است. شکرخدا امکانات نسبتا مناسبی داریم و اما جا برای بهتر شدن نیز وجود دارد که امیدوارم با کسب نتایج بهتر بتوانیم از امکانات بهتری هم بهره ببریم.

عظیمایی دیدار مقابل فردوسی را حیثیتی دانست و اظهار کرد: بازی بسیار حساسی است و برای ما حیثیتی خواهد بود. هم قسم شده ایم این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم و انشا… با موفقیت در این مسابقه به اوضاع خود سر و سامان ببخشیم و با کسب نتایج مناسب در هفته های آتی، زحمات هواداران خونگرم و کادرفنی و مسئولان را جبران کنیم.

بازیکن با تجربه شهروند در مورد اینکه آیا این تیم سقوط می کند یا نه، اذعان کرد: مطمئن هستم شهروند سقوط نمی کند. سال گذشته نیز در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری که پرسیده بود با توجه به شرایط جدول سقوط نمی کنید، گفتم که سقوط نخواهیم نکرد. در حال حاضر نیز چنین عقیده ای دارم و تیم مان سقوط نخواهد کرد. بچه های تیم هم بر این باورند تیم مان سقوط نمی کند و به امید خدا در بازی های آینده با کسب نتایج بهتر در رتبه بهتری قرار می گیریم.

وی در خصوص پیش بینی اش از قهرمان این فصل گفت: با توجه به جدول رده بندی و فشردگی مسابقات، بنده شانس تاسیسات و مس و گیتی پسند را بیشتر می دانم زیرا بازیکنان بیشتری دارند که در فشردگی مسابقات می توانند به تیم شان کمک کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو