عطایی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه شد

نسیم ورزش : عطایی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه شد / مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: «بهروز عطایی» با عقد قرارداد یکساله هدایت تیم والیبال این باشگاه در فصل پیش رو را بر عهده گرفت.

عطایی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ پیمان رضایی افزود : این مربی هم اکنون هدایت تیم ملی جوانان ایران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا که از ۳۰ تیر تا ۶ مرداد سال جاری برگزار خواهد شد را بر عهده دارد و تمرین های تیم شهرداری ارومیه پس از بازگشت از این مسابقات آغاز می شود.
وی در مورد بازیکنان جدید تیم شهرداری ارومیه در فصل پیش رو نیز بیان کرد: «شهرام محمودی» در پست پشت خط زن، «سید محمد موسوی» بازیکن سرعتی و «حسین امیری» در پست قدرتی زن نیز قراردادی یکساله با این باشگاه امضا کردند.
رضایی گفت: امروز برای مذاکره با بازیکنان جوان ارومیه ای حاضر در تیم های ملی که هم اکنون در اردو به سر می برند، به تهران سفر می کنم تا قرارداد اولیه ای نیز با آنان منعقد شود.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با اشاره به اینکه به زودی خبرهای خوش دیگری برای والیبال دوستان ارومیه منتشر می شود، ابراز امیدواری کرد تا در سایه تشکیل یک تیم قدرتمند در فصل آینده، آرزوی دیرینه کسب قهرمانی این باشگاه در لیگ برتر ایران محقق شود.
به گزارش ایرنا پیمان رضایی یک ماه پیش به سمت مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه انتخاب شد؛ شهر ارومیه امسال ۲ تیم در لیگ برتر والیبال ایران خواهد داشت که هدایت تیم دوم نیز بر عهده «جاوید محسنی نیا» است.
بهروز عطایی از سال ۱۳۸۶ پا به دنیای مربیگری گذاشت و در سال ۱۳۸۷ با تیم کاله قهرمان لیگ دسته یک کشور شد؛ این مربی سرشناس چندین عنوان سومی و قهرمانی در لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا را با این تیم کسب کرد.
تیم والیبال شهرداری ارومیه سال گذشته پس از کش و قوس هایی فراوان و با هدایت ساسان خداپرست مقام هشتم لیگ برتر ایران را کسب کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو