عطایی: تیم ارومیه فراتر از بازی‌های قبلی خود بود

نسیم ورزش  : سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه باید نقاط ضعف تیم خود را به حداقل برسانیم، گفت: تیم ارومیه فراتر از بازی‌های قبلی خود بود.
تیم ارومیه فراتر از بازی‌های قبلی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله شامگاه چهارشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل تیم شهرداری ارومیه در آمل اظهار داشت: تیم شهرداری ارومیه در سه هفته گذشته همه بازی‌های خود را واگذار کرده بود و این هفته برای جبران شکست‌های قبلی خود به میدان آمد و انصافا بازی بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما خوشحال هستیم که در پایان این تیم ما بود که بازی را در سِت پنجم از آن خود کرد.

وی افزود: تیم شهرداری ارومیه امروز فراتر از حد انتظارات بود و با تیم دو هفته گذشته تفاوت‌های زیادی داشت اما تیم ما نیز در چندین بخش دچار ضعف‌هایی بود که باید بزودی آن‌ها را ترمیم و برطرف کنیم.

عطایی در رابطه با اشتباهات متعدد بازیکنان تیم کاله در امتیازات پایانی، بیان داشت: یکی از ویژگی‌های تیم‌های جوان و کم تجربه این است که در امتیازات پایانی دچار لغزش می‌شوند و در عملکردشان به صورت سینوسی عمل می‌کنند و ما باید این را بپذیریم اما باید همه تلاش خود را انجام بدهیم تا ضریب اشتباهات خود را به حداقل برسانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو