عطایی: آملی‌ها شرایط کاله را درک می‌کنند/زرینی کاپیتان کاله شد

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران از تلاش تیمش برای کسب رتبه‌ای مناسب در میانه‌های جدول می‌ گوید.

لیگ‌برتر والیبال از دو روز دیگر کار خود را یک بار دیگر آغاز خواهد کرد. کاله مازندران با ۲ دوره قهرمانی، یک نایب قهرمانی و ۲ عنوان سومی یکی از پرافتخارترین تیم‌های این مسابقات به شمار می‌ رود.

عطایی

آنها فصل گذشته در لیگ حاضر نبودند و مسائل مالی دلیل این غیبت بود. مسوولان کاله در حال احداث ورزشگاهی ۱۰ هزار نفری در شهر خودشان هستند و هزینه ها آنها را از تیم‌داری برای یک سال دور کرد. اما این تیم برای لیگ جدید یک بار دیگر اعلام آمادگی کرده‌اند و از چهارشنبه مسابقات خود را شروع می‌ کنند.

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران در مورد اهداف کلی تیمشان برای فصل جدید می‌گوید: براساس بودجه و با توجه به بضاعتمان تیم خوبی داریم و برای جا گرفتن در یکی از رتبه‌های خوب میان جدولی تلاش می‌کنیم. پول و قدرت رابطه مستقیم دارند و ما در یادگیری نسبت به هزینه‌ای که کردیم، عملکرد خوبی داشتیم.

کاله با پشتوانه تماشاگرانش همیشه یکی از سخت ترین تیم های میزبان بوده است. حالا مردم آمل تیم میان جدولی را قبول خواهند کرد؟ عطایی می‌ گوید: مردم آمل درک لازم را از شرایط تیم دارند. بالاخره باشگاه در دو جبهه فعالیت می‌کند و شرایط این است. مردم آمل یکسال بدو تیم بودن را تجربه کرده‌اند و بد نیست که امسال تیمی حتی در میان جدول داشته باشند.

مصدومیت حمزه زرینی، شاید یکی از ناخوشایند ترین اتفاقات سال های اخیر بود چرا که این موضوع او را از میادین باشگاهی و ملی دور کرد. زرینی سال گذشته را در متین توپ زد اما نتوانست بازی های گذشته خود را تکرار کند و تصمیم گرفت لیگ ۹۴ را در تیم سابقش، کاله توپ بزند.
زرینی درخشان‌ترین دوران بازیگری‌اش در رده باشگاهی را در همین تیم کاله سپری کرده بود و امسال یک بار دیگر به این تیم پیوست. زرینی با حضورش در تیم نماینده مازندران عنوان کاپیتانی این تیم را هم عهده دار شد. قبل از این صابر نریمان‌نژاد پاسور بومی این تیم قرار بود کاپیتان تیم باشد اما با پیوستن زرینی به کاله این مسوولیت به او واگذار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *