عضو مجمع انتخابات فوتبال مازندران: رای ندادن، بزرگترین خدمت به بهروان می باشد!!!/ بذل و بخشش میلیونی برای برخی از اعضای مجمع قابل پیگیری است

اختصاصی نسیم ورزش/ عضو مجمع انتخابات فوتبال مازندران: رای ندادن ، بزرگترین خدمت به بهروان می باشد!

عضو مجمع انتخابات فوتبال مازندران
محمد حسن محمدی کیادهی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش با بیان اینکه شاهد این هستیم قبل و بعد  از انتخابات هیات فوتبال مازندران حواشی فراوانی به وجود می آید گفت: این حاشیه ها به ضرر فوتبال استان مازندران می باشد.

شاهد مدیریت سنتی ۲۰ ساله با همان افراد و شیوه های گذشته هستیم.

عضو مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران با طرح این سوال که چرا انتخابات هیات فوتبال مازندران دچار چنین چالش و حاشیه ای می شود؟  گفت: فوتبال تنها در بازی در روی چمن محدود نمی باشد و امروز شاهد رشد این رشته ورزشی در سالن ، ساحل و در بخش های بانوان و آقایان می باشیم که متاسفانه به تناسب این گسترش همچنان شاهد مدیریت سنتی ۲۰ ساله با همان افراد و شیوه های گذشته هستیم.
محمدی کیادهی یادآور شد: بنا به آمار مستند وزارت ورزش ، اداره کل ورزش استان و هیات فوتبال استان ، رشته ورزشی فوتبال در مازندران بیشترین آمار ورزشکار سازمان یافته را دارا می باشد و بیشترین تیم در رده های مختلف از پایه تا بزرگسالان در همه لیگ های استانی و کشوری موجود می باشد و این به معنای این است که فوتبال مانند خون در بدن مازنی ها جریان دارد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ساری با طرح این سوال که نقش هیات فوتبال مازندران در ساماندهی تشکیلاتی و پیشرفته فوتبال چه می باشد ؟ گفت: آیا هیات استان یک چارت تشکیلاتی علمی برای حجم عظیمی از مشتاقان به فوتبال و فوتسال را دارد؟

هیات فوتبال هیچگونه کلاس توجیهی و آموزش نداشته است

 

عضو مجمع انتخابات فوتبال مازندران

وی تاکید داشت: متاسفانه فوتبالیست ها، باشگاه ها و تیم ها  تنها برای دریافت کارت های بازی و بیمه و آن هم در زمان شرکت در لیگ ها و مسابقات به هیات فوتبال مازندران مراجعه می کنند و تمامی این خدمات با پرداخت ورودی و وجه امکان پذیر می باشد.
محمدی کیادهی با بیان اینکه امروزه برای ازدواج قبل از عقد چندین کلاس توجیهی و آزمایشات متعدد و کلاس های روانشناسی برگزار می شود افزود: متاسفانه هیات فوتبال هیچگونه کلاس توجیهی و آموزش برای مدیران تیم ها و باشگاه نداشته است و به جرات می توان گفت بازیکنان و تیم ها و باشگاه ها هیچ نکته حقوقی یا اداری غیر از پرداخت ورودی را از هیات فوتبال مازندران یاد نگرفته اند.
عضو مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران گفت: زمانی که تیم یا باشگاهی در لیگ های استانی و یا کشوری حضور دارد با آیتم های متعددی از جمله ثبت باشگاه در اداره ورزش، ثبت بازیکنان ، کادر فنی در هیات فوتبال و صدور کارت ، پرداخت ورودی مسابقات ، تهیه البسه و امکانات ورزشی ، اجاره زمین تمرین و مسابقات ، ورود حامی مالی و مرتفع نمودن مسائل مالی ، بیمه بازیکنان ، و سایر موراد روبرو خواهد شد. تمامی این موارد به صورت سلیقه ای انجام می پذیرد و هزینه های زیادی در این راه ایجاد خواهد شد.

هرگز از هیات فوتبال مازندران مساعدت ، حمایت و راهنمایی مشاهده نکرده ام

وی در ادامه با بیان اینکه آیا هیات فوتبال توانسته در راستای رفع موانع پیش روی فوتبال مازندران مانند نحوه جذب حامی مالی و راهکارهای قانونی و هماهنگی استانی و شهرستانی با نیروی انتظامی و آمبولانس با هیات پزشکی اقدامی موثر صورت دهد؟ گفت: اینجانب پس از ۳۰ سال تجربه باشگاه داری و برگزاری ۵۰۰ مسابقات فوتبال و فوتسال در رده های مختلف استانی و کشوری هرگز از هیات فوتبال مازندران مساعدت ، حمایت و راهنمایی مشاهده نکرده ام.
مدیرعامل تیم لیگ برتری بانوان استقلال ساری با بیان اینکه زمانی که  مازندران تیم لیگ برتری ندارد و تلاش موثری در این خصوص صورت نمی گیرد مردم ورزش دوست و عاشق فوتبال به صورت خود جوش دست به کار می شوند گفت: این تیم و باشگاه ها می باشند که موتور بازیکن سازی را روشن می کنند.
محمدی کیادهی خاطر نشان کرد: تیم ها و باشگاه ها با معرفی بازیکنان در لیگ برتر و سایر لیگ های کشور پیام مهمی را با خود به ارمغان می آورند و آن پیام مستعد بودن به حضور ۳ تیم لیگ برتری درمازندران می باشد.
وی افزود: متاسفانه هیات فوتبال مازندران خارج از روح پهلوانی ورزش این عملکرد ها را جزیی از فعالیتهای خود عنوان می کند و این افتخار مازنی ها را به نام خود ثبت و درج می کند.

متاسفانه مازندران از بازیکنان حرفه ای خود بی بهره است

عضو مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران با بیان اینکه برخی از استان های که از بازیکنان مستعد مازنی بهرمند می باشند دارای ۲ تیم لیگ برتری می باشند افزود: متاسفانه مازندران از بازیکنان حرفه ای خود بی بهره است.
محمدی کیادهی خطاب به رئیس هیات فوتبال مازندران گفت: آقای بهروان پس از  ۲۰ سال باید حداقل ۲۰ جوان تحصیلکرده را برای مدیریت در هیات فوتبال مازندران محیا می ساختید تا پس از کناره گیری تان مشکلات مدیریتی در فوتبال مازندران وجود نداشت که متاسفانه شاهد آن نمی باشیم.
وی با اشاره به اینکه سلامت جسمی در فوتبال یک اصل انکار ناپذیر است و ورزشکاران و داوران تست پزشکی می دهند گفت: چه اشکالی دارد رئیس هیات فوتبال تست سلامت جسمی بدهد آقای بهروان چندین مرتبه به خاطر ناراحتی قلبی در بیمارستان بستری شد و آرزوی سلامتی برای ایشان داریم و بعنوان یک دوست بزرگترین خدمت به وی رای ندادن به اوست.

کاندیدا شدن عوامل هیات شائبه حمایت یکطرفه و جانبدارانه را به وجود آورده است

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ساری با بیان اینکه هیات فوتبال استان مازندران در برگزاری انتخابات باید بی طرفی خود را حفظ کند گفت: کاندیدا شدن رئیس ، نائب رئیس و دبیر و سایر افراد هیات شائبه حمایت یکطرفه و جانبدارانه را به وجود آورده است.
وی افزود: شنیده ها حاکی است رای دهندگان را تحت فشار قرار می دهند و  ۷ تن از روسای هیات فوتبال شهرستان ها که  منتقد عملکرد هیات فوتبال استان بوده اند را عزل نموده اند.
محمدی کیادهی خاطر نشان کرد: در دوره گذشته علی رغم اینکه علیه آقای بهروان در محاکم قضایی شکایتی تنظیم کرده بودم و پرونده این شکایت در آن زمان مفتوح بود اما در روز انتخابات بنا به دلایلی از ایشان حمایت و دفاع نموده و با وجود نا امیدی به عملکرد هیات فوتبال مازندران با امید به وعده های جدید در خصوص  اصلاح رفتار و عملکرد مطلوب در دور جدید به ریاست آقای بهروان رای دادم که با توجه به این رای به ورزش و فوتبال استان خیانت کرده ام و باید از طریق این رسانه از فوتبالیست ها و جامعه بزرگ فوتبال مازندران عذرخواهی می کنم.

آمار کاهش تیم های موجود برای فوتبال مازندران نگران کننده می باشد

وی با اشاره به اعضای مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران در دوره گذشته بیان داشت: نگاهی به آمار رای دهندگی دوره گذشته تامل برانگیز می باشد نماینده لیگ دسته دوم فوتبال کشور ( نوژن نوشهر) ، نماینده لیگ دسته دوم فوتبال کشور (درای محمود آباد) ، نماینده لیگ دسته دوم فوتبال کشور(صنعت ساری) ، نماینده لیگ دسته دوم فوتبال کشور ( استقلال ساری)، نماینده لیگ فوتیال بانوان کشور( شهرداری نوشهر) ، نماینده فوتبال ساحلی لیگ برتر کشور (فائزکاران ساری)و نماینده فوتبال لیگ دسته اول کشور (سایپا شمال کشور) بعنوان اعضای مجمع حضور داشتند که در حال حاضر این تیم ها به علت سوء مدیریت هیات فوتبال مازندران و عدم حمایت از این تیم ها وجود نداشته و نابود شده اند.
عضو مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران گفت: آمار تیم های استان و کشوری نسبت به دوره گذشته کاهش یافته است که این آمار برای فوتبال مازندران نگران کننده می باشد.

بذل و بخشش میلیونی برای برخی از اعضای مجمع قابل پیگیری است

وی گفت: شنیده ایم که اخیرا از حساب هیات بذل و بخشش های میلیونی برای برخی از اعضای مجمع هیات فوتبال صورت گرفته است که این موضوع جای پیگیری و تامل دارد و حتی نمایندگان مجلس را هم تحت تاثیر انحرافی خود قرار داده اند.
محمدی کیادهی با بیان اینکه بایستی مجمع عمومی سالانه حداقل دو بار در سال برگزار شود و هیات لیست مالی خود را به اعضای مجمع ارائه و به تصویب برساند گفت: اینجانب بعنوان عضو مجمع هیچگاه شاهد برگزاری مجمع سالانه نبودم.
وی یادآور شد: در دوره گذشته اداره کل ورزش و جوانان مازندران موضوع بازنشستگی آقای بهروان را مطرح کرد ولی رئیس هیات فوتبال توانست با وجود ارتباطاتی که در فداراسیون داشت این مسئله را حل کند همچنین در سال جاری این موضوع به مانند گذشته حل کرده است.
مدیرعامل تیم لیگ برتری بانوان استقلال ساری گفت: اگر مشکلات قانونی حل شود وجدان را چطور مرتفع می نماید؟ به مردم و ورزشکاران و باشگاه داران که با هزاران زحمت و وام و فروش اموال و زندگی به عشقشان که همان تیم باشد رسیدگی می نمایند چه جوابی می دهد؟
محمدی کیادهی اظهار داشت: باید قبول کنیم طی این سالها فوتبال مازندران علی رقم استقبال مردم و خانواده ها پیشرفتی نداشته است و هیات فوتبال مازندران هیچ نقشی در حضور بیش از ۷۰ بازیکن لیگ برتری نداشته است.
وی تاکید کرد: ضعف هیات فوتبال استان و نداشتن یک استراتژی مشخص و برنامه بلند مدت موجب می شود سایر برنامه های موجود با نازل ترین کیفیت بر جامعه فوتبال اجرایی شود.

نشر مکتوب تجربیات بهروان می تواند قدم بزرگی به فوتبال مازندران ارائه نماید

عضو مجمع انتخابات هیات فوتبال مازندران با بیان اینکه صدا و سیما و برخی از مطبوعات برنامه های در خصوص فوتبال تهیه و تدوین می کنند گفت: متاسفانه شاهد آن هستیم افرادی که بعنوان کارشناس در حوزه فوتبال اظهار نظر می کنند از سطح دانش پایین فوتبال برخوردار می باشند که در اینخصوص این انتقاد به آنها وارد می باشد
وی عنوان داشت: دریغ از یک هم اندیشی علمی با نخبگان فوتبال ، دریغ از یک پژوهشکده علمی و تجربی و دریغ از یک مرکز مطالعات پژوهشی و یک سایت معتبر و تحلیلی و یک نشریه تخصصی که توسط هیات فوتبال استان مازندران مدیریت شود.
محمدی کیادهی با بیان اینکه اگر سری به هیات فوتبال مازندران بزنید متوجه صحبتهایم می شوید افزود: بعنوان یک دوست و علاقه مند به آقای بهروان با شجاعت و صراحت عرض می کنم به سلامتی خود اهمیت بدهند و با کناره گیری از ریاست هیات فوتبال مازندران و ایجاد فرصتی مغتنم تجربیات گرانبهای خود را مکتوب نمایند تا سالها مورد استفاده جوان تر ها قرار گیرد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امروزه نشر مکتوب تجربیات و خاطرات آقای بهروان می تواند قدم بزرگی به فوتبال کشور و مازندران ارائه نماید و این در یک فضای آرام و به دور از مسئولیت اجرایی صورت خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *