عضو شورا شهر ساری از پیشکسوت رسانه در بستر بیماری عیادت کرد+تصویر

نسیم ورزش/مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ساری و عضو شورا شهر ساری، با حضور در منزل آقای عباس ناساری از عکاسان قدیمی عرصه ورزش که در بستر بیماری به سر می برد. از این پیشکسوت هنر عکاسی دیدار و عیادت کرد.

 محمد حسن محمدی کیادهی که با دسته گل به دیدن این عکاس زحمتکش و پیشکسوت رفته بود، با مشاهده تمثال شهید مزدستان در منزل وی پی برد که آقای عباس  ناساری داماد این شهید والا مقام است.

421901462_8939

421918923_8991

مدیرعامل باشگاه استقلال ساری که با دیدن این تصویر فرمانده شهید خود، انبوه خاطرات دفاع مقدس را به یاد آورده بود، بخش هایی شنیدنی از این خاطرات را برای خواهر گرامی و داماد شهید مزدستان نقل کرد که برای اولین بار شنونده ی آن ها بودند و از این جهت خاطرات محمدی کیادهی مورد توجه خانواده محترم شهید قرار گرفت، و آقای ناساری ضمن ابراز احساسات تأکی کرد که این خاطرات باید مستند سازی شود.

لازم به ذکر است محمد حسن محمدی کیادهی در سال ۶۱ در جبهه های دفاع مقدس فرمانده گروهان بود و شهید مزدستن به عنوان فرمانده گروهان صاحب الزمان (عج) سمت  فرماندهی وی را داشت.

محمدی کیادهی در این دیدار ضمن تجلیل از عباس ناساری پیشکسوت عکاس استان، از مسئولان ورزش خواست تا این سرمایه های ارزشمند را تنها نگذارند. 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *