عضو تیم ملی والیبال نشسته کشور:در ریو برای بهترین نتیجه تلاش می کنیم

عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در باره بازی های پیش رو پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: در بازی های پارالمپیک ریو به دنبال بهترین نتیجه برای والیبال نشسته مردان هستیم .

والیبال نشسته

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجید لشکری روز چهارشنبه در خصوص وضعیت فعلی خود گفت:در حال حاضر از لحاظ امادگی جسمانی وضعیت متعادلی دارم و باتوجه به تمرینات مکرری که انجام می دهم هیچ گونه مشکلی ندارم.
وی اضافه کرد : با توجه به اینکه محمد صفری فیزیوتراپ تیم است و وضعیت ما را چک می کند امیدوارم تا ۴۰ روز باقی مانده به اعزام مسابقات پارالمپیک ریو مشکلی برایم به وجود نیاید.
عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با بیان اینکه تمرینات اردو تیم ملی با فاصله اندک استراحت اغاز می شود گفت:تاکنون چهار مرحله اردو برگزار شده است.
اردوی پنجم تیم ملی والیبال نشسته کشورمان از ۶ تا ۱۳ مردادماه در شهرستان مشهد برگزار می شود.
همچنین در اردوی تیم ملی والیبال نشسته ۴ بازیکن تیم ملی از مازندران شامل مجید لشکری،مرتضی مهرزاد،امیرحسین کفشدار و رمضان صالحی حضور دارند.
لشگری به حریفان ایران در مسابقات اشاره کرد و ادامه داد:باتوجه به قرعه کشی والیبال نشسته پارالمپیک ، تیم ایران با تیم های بوسنی، چین و روسیه هم گروه است و تمرینات خود را براساس عملکرد حریفان انجام می دهیم.
عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با اشاره به سطح مسابقات گفت: همه تیم ها برای سکوی قهرمانی با هم به رقابت می پردازند و این کار را برای ما سخت تر خواهد کرد چرا که اولین تیمی که با آن به رقابت خواهیم پرداخت کشور بوسنی است .
این والیبالیست جانباز کشورمان گفت: البته حضور کادر فنی تیم ملی والیبال نشسته به عنوان مشاور و اجرای برنامه های تمرینی خودباوری و انگیزه ما را تا حد زیادی افزایش داده است.
لشکری هدف و نگاه خود را سکوی قهرمانی دانست و گفت : اگر شرایط مناسب باشد و مشکل خاصی پیش نیاید می توانیم نتیجه خارق العاده از تیم ملی والیبال نشسته ایران در پارالمپیک ریو ببینیم ، هدف ما بر این است تا بتوانیم جزو ۴ تیم برتر این بازی ها شویم.
اعضای تیم ملی والیبال نشسته در حالی برای آغاز دور جدید تمرینات آماده سازی خود آماده می شوند که هفته گذشته در یک اردوی تدارکاتی دیدارهایی برابر تیم های آلمان (۴ بازی)، چین (۲ بازی) و هلند (۲ بازی) داشتند که در همه آنها برنده از زمین مسابقه خارج شدند.
تیم ملی والیبال نشسته ایران که با ۵ طلا و ۲ نقره پرافتخارترین تیم حاضر در پارالمپیک ریو به حساب می آید، در مرحله مقدماتی با تیم های بوسنی،روسیه و چین همگروه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *