عضو بهشهری تیم ملی کشتی آزاد ایران تجلیل شد

 

نسیم ورزش: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بهشهر با حضور در منزل بهنام احسان پور از عضو برجسته تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت های جهانی آمریکا و آسیایی قطر ، تقدیر کردند .
 

کشتی

شهردار بهشهر در این جلسه با قدردانی از تلاش های این ملی پوش بهشهری گفت : به اهتزار درآوردن پرچم مقدس ایران اسلامی در آمریکا ، افتخاری غرور انگیز برای ایران عزیز است و لازم است در این راه ، از پدیدآورندگان این عنوان ارزشمند تجلیل کرد .

حمید آزموده اظهار کرد : بهنام احسان پور یکی از ستارگان بی بدیل تیم ملی در رقابت های کشتی آمریکا بود که امیدواریم در آینده شاهد اوج گیری این قهرمان در مسابقات پیش رو باشیم .

وی بیان کرد : کیفیت فنی این کشتی گیر بهشهری آنقدر زیاد است که انتظار حضور وی در رقابت های المپیک برزیل ، غیرطبیعی نیست .

شهردار بهشهر به ظرفیت فراوان ورزش در بهشهر اشاره کرد و گفت : ورزشکاران رشته های گوناگون ورزشی در بهشهر حضور دارند که اگر بتوان زمینه فعالیت حرفه ای آن ها را فراهم کرد ، مدال آوری های متعدد در انتظار ورزش بهشهر خواهد بود .

رییس شورای شهر بهشهر نیز در این جلسه گفت : مدال آوری هر ورزشکار بهشهری در مسابقات معتبر داخلی و خارجی ، منجر به ایجاد انگیزه در میان جوانان برای ورود به ورزش شده و گامی موثر در راه کاهش ناهنجاری های اجتماعی است .

اسفندیار اسدی اظهار کرد : شهرداری اهتمام فراوانی به حمایت از تیم ها و ورزشکاران مدل آور بهشهری دارد که امیدواریم نتیجه این تلاش ها و حمایت ها ، اعتلای هر چه بیشتر ورزش بهشهر باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *