عصبانیت شدید برانکو از لیست خرید پرسپولیس

نسیم ورزش : اتفاقات پیش ازآغاز فصل دوباره در پرسپولیس در حال شکل گیری است و بدون اجازه برانکو مذاکره با چند بازیکن آغاز شده و این مسئله باعث عصبانیت شدید سرمربی پرسپولیس شده است.
عصبانیت شدید
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  از روند یارگیری پرسپولیس خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد، تنها مانع هم احتمال جدایی طاهری نیست. غروب جمعه در رختکن پرسپولیس این زمزمه به گوش رسید که طاهری سه‌شنبه می‌رود و وقتی در صفحه آخر روزنامه شنبه همین خبر را منتشر کردیم، بعضی‌ها که تخصص‌شان تکذیب اخبار رسانه‌هاست، این خبر را هم تکذیب کردند که حالا مشخص شد ماجرای استعفای طاهری به خاطر بازنشستگی جدی است.
اما مانع پیش پای نقل‌ و انتقالات پرسپولیس بازنشستگی طاهری نیست، اختلافاتی است که شایعه در پرسپولیس ایجاد شده؛ اختلاف بر سر جذب نفرات…
راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت برانکو در لیست اولیه‌اش رحیم زهیوی و عزت پورقاز را هم می‌خواست اما چون بدون اطلاع او یکی از معاونان باشگاه با زهیوی مذاکره کرد و یکی از اسپانسرها که برانکو بدجوری به او حساس است، با پورقاز وارد مذاکره شد، سرمربی پرسپولیس نام این دو بازیکن را از لیست درآورد و حتی طبق شنیده های ما اعلام کرد کسی در این باشگاه حق ندارد بدون هماهنگی با او با بازیکنی مذاکره کند. یک هافبک دفاعی و مهاجم دیگر را در اولویت اول قرار داد. انگار حالا در جواب حرکت برانکو، برخی افراد هم در باشگاه دوست ندارند با پراهیچ که مورد نظر سرمربی است، مذاکره کنند.
خدا کند این گفته‌ها و شنیده‌ها دروغ باشد چون پرسپولیس از اختلافات داخلی کم لطمه نخورده است و در فصل یارگیری، وقت این قبیل گروکشی‌ها و ناسازگاری‌ها نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو