عزم رضا یزدانی برای کسب مدال در المپیک

نسیم ورزش: رضا یزدانی درباره آغاز دومین اردوی تیم ملی کشتی آزاد و آخرین وضعیت خود اظهار کرد: خدا را شکر وضعیت خوبی دارم و از اردوی قبلی تمریناتم را آغاز کردم. خوشبختانه در تمرینات از ناحیه ساق پا که به تازگی آن را جراحی کردم مشکلی احساس نکردم و باید آرام آرام در طول چند ماه مانده تا المپیک به اوج آمادگی برسم. رضا یزدانی

دارنده ۲ مدال طلای جهان افزود: در حال حاضر بر تمرینات قدرتی تمرکز داریم و بر روی تشک نیز مرور فن انجام می‌دهیم. هنوز تمرینات کشتی را آغاز نکرده‌ایم و تمرینات‌مان خیلی سنگین نیست. من نیز پس از مصدومیت شدیدی که داشتم نتوانستم به صورت جدی تمرین کنم و پس از عمل جراحی که انجام دادم باید به مرور با تمرینات و حضور در چند تورنمنت خود را به امادگی مطلوب برسانم.

وی درباره حضور در تورنمنت علی‌اف آذربایجان که قرار است اوایل آذرماه در این کشور برگزار شود و اینکه آیا آمادگی حضور در این جام را دارد یا خیر گفت: تا آن زمان به آمادگی نسبی می‌رسم و به احتمال زیاد در این تورنمنت حاضر شوم. البته باید ببینم نظر کادر فنی درباره حضور من در این تورنمنت چیست چرا که تازه تمرینات خود را آغاز کرده‌ام و از لحاظ آمادگی بدنی در شرایط ایده‌آلی نیستم.

یزدانی با بیان اینکه باید با برنامه‌ریزی مناسب طی چند ماه آینده خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی برای المپیک اماده کند خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله خود را به آمادگی ایده‌آل خواهم رساند تا با موفقیت در رقابت‌های انتخابی جواز حضور در المپیک را بدست بیاورم و پس از آن به کسب مدال در المپیک و شاد کردن دل مردم امید زیادی دارم.

وی تصریح کرد: در المپیک قبلی با بدشانسی تمام و به علت مصدومیت شدید نتوانستم به هدفم برسم اما این بار امیدوارم مدال خوشرنگ المپیک را نیز بدست بیاورم و برای کشورم افتخار آفرینی کنم. اگر پیش از حضور در مسابقات جهانی لاس وگاس نیز مصدوم نمی‌شدم به طور قطع به این رقابت‌ها اعزام می‌شدم اما مصدومیت مانع این کار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *