عزم جدی شجاعی در رفع سریع مشکلات صنعتگران ساری و میاندرود/ سفر قریب الوقوع مدیرعامل شهرکهای صنعتی کشور به ساری

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از نشست استاندار مازندران، مدیر کل صنعت،معدن و تجارت ، جمعی از سرمایه گزاران بخش خصوصی شهرستانهای ساری و میاندرود با وزیر صنعت در محل این وزارتخانه خبرداد.image-18f0aac94fdec08605d3665dc717e70b55cf39a367eae138abecf51ad71b78ee-V

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ،سید رمضان شجاعی کیاسری اظهار داشت: صبح امروز جلسه ای با حضور نعمت زاده وزیر صنعت و معاونین مربوطه، استاندار مازندران ، مدیر کل صنعت،معدن و تجارت و جمعی از سرمایه گزاران بخش خصوصی و صاحبان صنایع استان در راستای رفع مشکلات موجود صنعتگران شهرستانهای ساری و میاندرود در محل وزارتخانه برگزار شد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه در این نشست صاحبان صنایع و سرمایه گزاران بخش خصوصی شهرستانهای ساری و میاندرود مشکلات خود را در حضور وزیر صنعت بیان داشتند،گفت: مذاکرات مناسبی با حضور استاندار و مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت مازندران در جهت رفع مشکلات و توسعه پروژه های صنعتی ساری و میاندرود صورت پذیرفت.

شجاعی کیاسری تصریح کرد: از دیگر موضوعات این جلسه استقرار صنایع بزرگ در مرکز استان و همچنین در شهرستان میاندرود به دلیل موقعیت مناسب از لحاط نزدیکی به بندر و فرودگاه بین المللی بود که با استقبال وزیر صنعت همراه شد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با بیان اینکه  بررسی وضعیت واحدهای موجود در شهرکهای صنعتی مازندران از دیگر بحثهای این جلسه بود، اذعان داشت:  در این نشست مقرر شد طی دو هفته آینده مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و صنایع کوچک کشور در سفری به مازندران از وضعیت شهرکهای صنعتی ساری و میاندرود گزارشی تهیه و اقدامات عملی را در جهت رفع مشکلات صنعتگران انجام دهد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: مصوبات و نتایج این جلسه کاربردی که با حضور مسئولین ارشد صنایع کشور و استان برگزار شد توسط وزیر صنعت ظرف یک هفته آینده رسما اعلام خواهد شد.

شجاعی عنوان داشت: استقرار صنایع بزرگ در جهت رفع معضل اشتغال شهرستانهای ساری و میاندرود  نقش بسزایی داشته و همچنین حمایت از سرمایه گزاران بخش خصوصی چرخ تولید در شهرکهای صنعتی را به گردش در خواهد آورد.

 نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جلسات مداوم و مکرری با صاحبان صنایع در شهرستانهای ساری و میاندرود برگزار کرده ایم و این نشست با وزیر صنعت و معاونین مربوطه نیز در راستای حمایت و رفع مشکلات مطرح شده در کارگروههای تخصصی صنعت در حوزه انتخابیه  بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو