عزت کشتی ایران را دریابید/ حال ناخوش و بی‌مهری مسئولان!!!

 

نسیم ورزش: عزت‌الله اکبری که با کشتی‌های تماشاگرپسند در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ باعث قهرمانی کشورمان در دنیا پس از سال‌ها شد،این روزها حال ناخوشی دارد و هیچ یک از مسولان سراغی از او نمی‌گیرند و او کاملا مورد بی‌مهری قرار گرفته است.

عزت-الله اکبری

عزت‌الله اکبری که با کشتی‌های تماشاگرپسند در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ باعث قهرمانی کشورمان در دنیا پس از سال‌ها شد، این روزها دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه گردن شده است و به احتمال فراوان با توصیه پزشکان در جام تختی کشتی نخواهد گرفت. این روزها هیچ یک از مسئولان سراغی از او نمی‌گیرند و او کاملا مورد بی‌مهری قرار گرفته است.

این جوان محجوب و خوش‌اخلاق جویباری که همیشه مطیع کادر فنی بوده و با بدترین شرایط بدنی به مسابقات مختلف اعزام شد و برای کشورمان افتخارآفرینی کرد، حالا همان استفاده‌های ابزاری باعث شده تا گردنش دچار ضرب‌دیدگی خطرناکی شود که حتی امکان دارد به قیمت خداحافظی زودهنگامش در اوج جوانی از ورزش حرفه‌ای بیانجامد.

اکبری درباره آخرین وضعیتش گفت: مدت‌هاست از درد گردن خواب و خوراک ندارم و حتی یک جلسه هم تمرین کشتی نداشتم اما نامم برای حضور در جام تختی آمده است و نمی‌دانم تکلیفم چیست، با این حال هر تصمیمی که کادر فنی بگیرد مطیع این تصمیم هستم و مانند یک سرباز به آن عمل می‌کنم.

دارنده نشان نقره بازی‌های آسیایی در مورد مصدومیتش ادامه داد: پزشکان به من توصیه کردند که به هیچ وجه نباید کشتی بگیرم، در غیر اینصورت امکان دارد فلج شوم؛ من هم این موضوع را با کادر فنی در میان می‌گذارم و منتظرم تا در موردم تصمیم‌گیری کنند./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *