عدم همکاری مسئولان شهری بابل برای احداث آکادمی پیشرفته ورزشی

نسیم ورزش: دبیر اجرایی موسسه فرهنگی و ورزشی نوشاد و نیما عالمیان از عدم همکاری مناسب مسئولان شهری با این مؤسسه خبر داد و گفت: بعد از ۲۰ سال فعالیت در رشته پینگ‌پنگ در بابل هنوز شاهد حمایت مناسب از این رشته هنری و قهرمانان این رشته نبودیم.خبرگزاری فارس: عدم همکاری مسئولان شهری بابل برای احداث آکادمی پیشرفته ورزشی

 یاسر عباسی در جلسه نشست اعضا هیئت مؤسس مؤسسه فرهنگی و ورزشی نوشاد و نیما عالمیان در دفتر رئیس جمعیت هلال احمر بابل اظهار کرد: هدف از راه‌اندازی این مؤسسه شناسایی چهره قهرمانان برای ایجاد انگیزه در بین جوانان است.

وی از اهداف بلندمدت این مؤسسه خبر داد و افزود: با راهکارهای ارزنده‌ای که هر یک از اعضا ارائه می‌دهند چشم‌انداز قابل قبولی برای این مؤسسه پیش‌بینی می‌شود.

دبیر اجرایی مؤسسه فرهنگی و ورزشی نوشاد و نیما عالمیان تصریح کرد: ترویج الگوی خودباوری نوجوانان و جوانان به عنوان پایه‌های پیشرفت و محور سازندگی کشور مهم‌ترین هدف این مؤسسه است.

وی از احداث آکادمی پیشرفته برای استعدادیابی و آموزش جوانان زیر نظر متخصصان و مربیان برجسته خبر داد و یادآور شد: امیدواریم با احداث این کمپ بتوانیم نیروهای مستعد حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای به عرصه کشوری و جهانی ارائه دهیم تا پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآورند.

عباسی ادامه داد: مهم‌ترین نتیجه احداث این کمپ این است که استعدادهای بالقوه زیادی که در شهرستان وجود دارد را بالفعل درآوریم و در این زمینه از نوشاد و نیما قهرمانان این رشته نیز بهره ببریم.

وی از عدم همکاری مناسب مسئولان شهری با این مؤسسه خبر داد و اضافه کرد: بعد از ۲۰ سال فعالیت در رشته پینگ‌پنگ در بابل هنوز شاهد حمایت مناسب از این رشته هنری و قهرمانان این رشته نبودیم.

عباسی بابل را پایتخت پینگ‌پنگ جهان و کشور خواند و گفت: نوشاد و نیما الگوی جوانان جامعه هستند و می‌توان از این دو قهرمان برجسته برای جذب جوانان به سوی ورزش و دوری از ناهنجاری اجتماعی بهره برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *