عدم نتیجه گیری شهروند ساری ادامه دارد/شهروند به مس سنگون باخت

نسیم ورزش/هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۶ امروز آغاز شد که در یکی از مهمترین دیدارها تاسیسات دریایی با نتیجه ۴ بر ۲ میهمان خود حفاری اهواز را شکست داد. شاگردان شمسایی از همان دقایق ابتدایی بازی پیش افتادند و همین نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند. در نیمه دوم حفاری بازی را به تساوی کشاند اما بلافاصله محمد کشاورز تیمش را پیش انداخت. اخراج فرید نمازی بازیکن تیم حفاری از اتفاقات حاشیه ای این دیدار بود که در خاتمه با برتری ۴ بر ۲ تاسیسات پایان یافت.

تیم فوتسال شهروند ساری میزبان ماهان تندیس قم است

در تبریز تیم مس سونگون پذیرای شهروند قعر جدولی بود و همانطور که انتظار می رفت، پیروز میدان شد. ساروی ها که با شرایط سختی به تبریز رسیده بودند خیلی زود به گل رسیدند اما پس از آن مس سراپا حمله شد و با زدن ۳ گل در نیمه نخست و یک گل دیگر در نیمه دوم، ۴ بر ۱ شهروند را از پیش رو برداشت تا همچنان از مدعیان اصلی قهرمانی بشمار بروند.

در پرگل ترین بازی هفته که در قم برگزار گردید، تیم گیتی پسند با نتیجه ۶ بر ۵ بر میزبان خود غلبه کرد تا همچنان در کنار دیگر مدعیان برای قهرمانی بجنگد. در حالی که نیمه اول این بازی با برتری ۳ بر ۲ یاسین پیشرو خاتمه یافت اما شاگردان لک در نیمه دوم به بازی برگشتند و موفق شدند قمی ها را در خانه مغلوب کنند تا به ناکامی خود پس از دو هفته پایان دهند.

در تهران تیم های میثاق تهران و مقاومت البرز به مصاف هم رفتند که در پایان تیم مقاومت با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبانش عبور کرد و جایگاه خود در جدول رده بندی را بهبود بخشید. خوراکچی هم با باخت در این بازی، به شکست های خود تداوم بخشید و با قرار گرفتن در منطقه خطر، باید برای ماندگاری تیمش در لیگ تلاش کند.

در قرچک تیم آذرخش بندرعباس دست به کار بزرگی زد و میزبان خود تیم شهید منصوری را ۲ بر یک شکست داد تا از منطقه خطر فاصله بگیرد. نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در آغاز نیمه دوم محمد طاهری تیمش را پیش انداخت. پس از این گل تیم آذرخش سوار بر بازی شد و با زدن دو گل در کمتر از یک دقیقه، ۳ امتیاز این دیدار را به جمع اندوخته های خود اضافه کرد.

در آخرین دیدار این هفته نیز تیم های فرش آرا مشهد و دبیری تبریز از ساعت ۱۷ به مصاف هم رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند و امتیازات را تقسیم کردند. این دیدار نیز در نیمه نخست بدون گل به اتمام رسید اما با آغاز نیمه دوم فرش آرا به گل اول بازی رسید. پس این گل دبیری که نمی خواست نوار شکست ناپذیری اش پاره شود، بر حملات خود افزود و به گل تساوی رسید تا رکورد خود را حفظ کند اما صدرنشینی را از دست داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *