عجب شناگری است علی دایی!

نسیم ورزش : این روزها هرکس به نوعی دستی به سرو گوش کی روش میکشد و به نوعی وی را با جملات منتقدانه نوازش می کند.

 اردوهای مختلف تیم ملی فوتبال و تعطیلی های بی حساب در بازی های لیگ برتر فوتبال هر از چند گاهی اعتراض سر مربیان و ربیان و بازیکنان و مدیر عاملان بسیاری از باشگاه ها را در آورده است تا جایی که هر روز نقد های متفاوتی نسبت به کارلوس کی روش را روی خروجی خبرگزاری های مختلف می بینیم .

اما این بار برای ما هم جالب بود که علی دایی مرد حرفه ای فوتبال ایران چرا بر خلاف گفته های سابق خود در تیم ملی در مورد ملاک و معیار دعوت بازیکنان در فوتبال حرف زده است .

چه در زمان سر مربیگری برانکو که خود دایی مورد انتقاد بود و چه در زمانی که وی به عنوان سرمربی در تیم ملی فوتبال فعالیت می کرد بارها و بارها از دایی شنیده بودیم که انتخا ب بازیکن با هر ملاک معیاری حق سرمربی تیم ملی است و نباید در مورد آن به کسی حساب پس بدهد . این در حالی بود که در همان زمان تمامی منتقدان نظرشان بر خلاف دایی بود .

این بار کارلوس کی روش متهم به بهم ریختن نظم اردویی تیم های باشگاهی است . اکثر بازیکنان دعوت شده به تیم ملی مورد انتقاد تیم های باشگاهیشان قرار می کیرند و به نوعی داستان بر عکس شده است و این بار دایی بر خلاف دیگران معتقد است که چرا برخی بازیکنان شایسته اش به تیم ملی دعوت نمی شوند ؟

اصلا بیایید صرف نظر کنیم اما خدایی علی دایی همیشه خلاف آب خوب شنا می کند حق و نا حقش را ما نمی دانیم که تبحر در شنا آن هم برخلاف جهت دیگر شناگران مهمتر از خود موضوع است.

  اما نباید فراموش کرد دایی مردی بزرگ است که حرف های بزرگ هم و خوشحالیم که می زند یک مرد متفاوت تر از توقعمان را در فوتبال ایران داریم و رفتارش برای خیلی ها الگو و سند است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *