عبوری گفت : اجرای ۴۵۰ پروژه عمرانی در مرکز مازندران

نسیم ورزش : شهردار ساری با تاکید بر توجه بیشتر به توسعه مرکز استان از سوی مدیران ملی و استانی، گفت: هم اکنون ۴۵۰ پروژه عمرانی در مرکز مازندران در حال اجرایی شدن است.

 

۴۵۰ پروژه عمرانی

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهدی عبوری امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست شهرداری ساری اظهار داشت: شهرداری ساری با حجم کاری بسیار وسیع عملکرد قابل توجهی داشته است.

وی افزود: امروز ۴۵۰ پروژه عمرانی در نقاط مختلف شهر در دست اجرا بوده که این مهم به واسطه همکاری نزدیک شهروندان با مدیریت شهری  با استفاده از ظرفیت‌های بومی محقق شده است.

شهردار مرکز استان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر امید آفرینی در جامعه، تصریح کرد: وظیفه اصلی همه مدیران تحقق تاکیدات رهبری است و امیدآفرینی با شعار محقق نشده و باید با اجرای صحیح کارهای عملیاتی و حضور میدانی مدیران  آن‌را در مردم عملیاتی و زنده نگه داشت.

عبوری بیان کرد: در این مسیر و با هدف خدمت به مردم و با عملگرایی توانستیم در مسیر منویات مقام معظم رهبری حرکت نو رهنمودهای ایشان را نصب العین کارها قرار دهیم.

شهردار ساری با تقدیر از زحمات چهار ساله محمود توفیقی مدیر سابق حراست شهردای ساری، گفت: سجایای اخلاقی، روحیه انقلابی و سابقه حضور در هشت سال دفاع مقدس ومدیریت و تصمیمات مهم وی در مواقع حساس ارزشمند و مفید بوده است.

عبوری گفت: حراست چشم بینای نظام بوده و وظیفه خطیر دفاع از حقوق بیت‌المال و شهروندان و ایجاد آرامش در فضای برون سازمانی و درون‌سازمانی را دارد.

تقویت جایگاه حراست در سازمان‌ها

موسوی، مدیرکل حراست استانداری مازندران نیز به نقش حراست در تشکیلات اداری اشاره کرد و گفت: وظیفه ذاتی حراست پاسداشت ارزش‌ها و سجایای اخلاقی است وهمواره باید در جهت صیانت از حقوق مردم در ابعاد مختلف نقش آفرینی کند و چشم بینای سازمان‌ها باشد.

وی با اشاره به فعالیت‌های شهرداری ساری، بیان داشت: شهرداری ساری با عملکرد خود با تکیه بر ارزش‌های اسلامی و تلاش مضاعف در عمل توانست به منویات مقام معظم رهبری عمل و نشاط اجتماعی را در شهر ایجاد کند.

موسوی تاکید کرد: تداوم این مسیر می‌تواند ظرفیت اجتماعی ارزشمندی را به همراه داشته باشد.

در این مراسم با تقدیر از خدمات محمود توفیقی، رضا کافی به عنوان مدیر جدید حراست شهرداری ساری منصوب شد.

کافی سابقه فعالیت در حوزه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری و شهرداری ساری را در کارنامه خود دارد و از قاریان و مداحان برجسته استان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *