عاشورزاده : مرحله دوم رقابتهای گرندپری را از دست نمی دهم

نسیم ورزش : عاشورزاده : مرحله دوم رقابتهای گرندپری را از دست نمی دهم /ملی پوش تکواندو کشورمان گفت: تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در رقابتهای کسب سهمیه المپیک آغاز کرده ام و از این پس زیر نظر کادر فنی تمرین خواهم کرد.

مرحله دوم رقابتهای گرندپری

فرزان عاشورزاده  گفت: نزدیک به ۱۶ ماه با آسیب دیدگی در تمرینات تیم ملی و مسابقات مختلف آسیایی و گرندپری شرکت کردم و در نهایت مجبور شدم اواسط فروردین ماه قسمت آسیب دیده پای خود را جراحی کنم. در این مدت هم دوره نقاهت را طی می کردم.

وی در مورد بازگشت به اردوهای تیم ملی هم گفت: از قبل با کادر فنی هماهنگ کرده بودم که بعد از رقابتهای گرندپری رم به اردوی تیم ملی اضافه شوم و از اواسط هفته گذشته تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی در اردوی تیم ملی آغاز کردم و به امید خدا برای مسابقات ژاپن آماده خواهم شد.

جوان ۲۲ ساله تکواندو ایران گفت: برای بازگشت به تیم ملی عجله نکردم، انجام عمل جراحی روی زانو در فاصله یک سال تا المپیک ریسک بزرگی بود، ولی من هدف بزرگی چون کسب سهمیه و پس از آن مدال در بازیهای توکیو ۲۰۲۰ را دنبال می کردم و این کار را انجام دادم. خدا را شکر الان شرایط خوبی دارم با کمک مربیان روز به روز نیز شرایط بهتری پیدا خواهم کرد.

عاشورزاده در خصوص جایگاه خود در رنکینگ المپیکی هم گفت: از دست دادن مسابقات جهانی و همین رقابتهای رم باعث شد فاصله ام زیاد شود، ولی هنوز چند تورنمنت گرندپری باقی مانده و به امید خدا این فاصله امتیازی را جبران کرده و به کسب سهمیه خواهم رسید. مسابقات گرندپری ژاپن خیلی اهمیت دارد همه تلاشم رسیدن به آمادگی مطلوب برای شروعی پرقدرت در این مسابقات است

وی در پایان گفت: نمی توانستم زمان را از دست بدهم، کارهای بدنسازی را آغاز کرده و در کنار آن هم برنامه های فنی را خیلی ساده و نرم دنبال می کنم. فاصله مناسب تا رقابتهای گرندپری ژاپن این فرصت را در در اختیارم قرار داده تا با خیال آسوده تمرینات خود را پیگیری کرده و با آمادگی بالا در این مسابقات مهم شرکت کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو