فرزان عاشورزاده: امروز بدترین روز زندگی ورزشی‌ام بود

فرزان عاشورزاده تکواندوکار جوان ایران حذف از المپیک را بدترین روز ورزشی خود دانست.

فرزان عاشورزاده

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، فرزان عاشورزاده پس از باخت غافلگیرکننده خود گفت: به این موضوع فکر نمی کنم که این المپیک اولین یا آخرین المپیک من بود یا نه، امروز بدترین روز زندگی ورزشی‌ام بود. شاید من یکی دو بار باخته باشم ولی سعی کردم که از تمامی باخت‌ها درس عبرت بگیرم ولی امروز خیلی خیلی بد بودم.
وی ادامه داد: از خودم چنین انتظاری را نداشتم و شرمنده مردم ایران شدم و خودم مسئول این باخت هستم. مربی و فدراسیون کار خود را کرده‌اند. فقط شرمنده مردم ایران شدم که منتظر بودند با مدال من خوشحال شوند.
تکواندو کار جوان ایران در مورد اینکه با ۳ امتیاز از حریف پیش بوده، افزود: ۳ بر صفر جلو بودم و بازی را شل کردم. این تکواندوکار فکر نمی کنم به مرحله بعدی راه پیدا کند و من بتوانم شانس حضور برای مدال برنز را داشته باشم.

فرزان عاشورزاده فلاح (زاده ۵ آذر ۱۳۷۵ – تنکابن) تکواندوکار اهل کشور ایران است. او طلای بازی‌های آسیایی۲۰۱۴ و طلای دو مرحله گرندپریکس منچستر و مکزیک و نقره گرندپریکس قزاقستان در سال ۲۰۱۴ را در کارنامه دارد. وی ساکن و بزرگ شده شهرسلمانشهر استان مازندران است.

او در مسابقات تکواندو بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ با شکست حریفانی از اردن، تایلند، چین، و چین تایپه راهی فینال شد و در فینال با شکست تکواندوکار قزاقستان به نشان طلا دست پیدا کرد. البته در المپیک ریودوژانیرو ناموفق بود و در مسابقه اول به حریف مراکشی باخت اما هنوز بدلیل جوان بودن از مهمترین امید های ورزش ایران بشمار میرود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *