عاشورزاده اسیر ناداوری و بداقبالی

نسیم ورزش/علیرضا اقبالی/ آخرین مرحله دور مقدماتی رقابت های جایزره بزرگ جهت کسب سهمیه المپیک به مدت ۳ روز با حضور ۲۲۷ تکواندوکار مطرح و برجسته جهان از ۵۶ کشور در شهر” منچستر” انگلیس در حال پیگیری می باشد.

ashor.jahani12

 

امروز (شنبه)  در دومین روز این بازیها، فرزان عاشورزاده  جوان با انگیزه مازندرانی در وزن ۵۸- کیلوگرم به شیاپ جانگ رفت و پس از  یک دور استراحت، اولین رقابت خود مقابل “دیلان چلاموتو” از فرانسه را با برد آغاز کرد و ۴ بر یک حریف خود را شکست داد. عاشورزاده در گام بعدی حریف صربستان را ۹ بر ۵ شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. تکواندوکار شایسته مازندرانی در این مرحله حریفی از اسپانیا را پیش رو داشت که در یک بازی دیدنی در واپسین لحظه های راند سوم از “جیسوس تورتوسا” با گرفتن امتیازهای پی در پی پیشی گرفته اما به دلیل ناداوری در این دیدار و دادن اخطارهای بی مورد به نماینده کشورمان با تساوی ۸-۸ راند سوم به پایان می رسد و در نهایت ملی پوش مازندرانی در راند طلایی نتیجه را واگذار و به مدال برنز این پیکارها دست پیدا میکند.

 

فرزان عاشورزاده، تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان در این رقابتها با ۲ پیروزی ارزشمند مقابل رقبایش به مدال برنز دست یافت و ۱۴٫۴ امتیاز به سبد اندوخته هایش در رنکینگ المپیکی وزن اول اضافه کرد.

 

پرونده ملی پوشان مازندرانی در ترکیب تیم ملی با مدال نقره ابوالفضل یعقوبی و مدال برنز فرزان عاشورزاده در این مسابقات بسته میشود.

 

مجموع مدالهای تیم ملی کشورمان تا به اینجا به  عدد ۳ رسید و آخرین نماینده ایران فردا در سومین و آخرین روز این مسابقات به شیاپ جانگ میرود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو