عاشورزاده از رسیدن به مدال بازماند

 

نسیم ورزش: تکواندوکار المپیکی ایران از رسیدن به مدال در نخستین دوره مسابقات جام ریاست جمهوری آلمان بازماند.

 

فرزان عاشورزاده

در پایان اولین روز از رقابت های جام ریاست فدراسیون جهانی، «فرزان عاشورزاده» با کسب دو پیروزی و یک باخت از دور رقابت ها کنار رفت و رقبای «مهدی خدابخشی» نماینده ایران در روز دوم مسابقات مشخص شدند.

این پیکارها؛ در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان از پنجشنبه شب به میزبانی شهر «بن» آلمان آغاز شده است که پرونده فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن سومی کشورمان با دو پیروزی و یک باخت در این رقابت ها بسته شد.

عاشورزاده که در اولین گام «چارالامپوس کوتسوویس» از یونان را با نتیجه ۱۵ بر یک از پیش رو برداشت، در دومین گام رو در روی «البرت میریمکالف» از روسیه قرار گرفت که با نتیجه ۱۵ بر ۷ برنده از شیاپ چانگ خارج شد اما در سومین مبارزه ۵ بر صفر نتیجه را به «لوره برسیک» از کرواسی واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.فرزان عاشورزاده در این رقابت ها در وزن ۶۳- کیلوگرم، یک وزن بالاتر از وزن تخصصی اش مبارزه کرد.

«مهدی خدابخشی» دیگر نماینده ایران نیز از جمعه شب و در یک وزن بالاتر از وزن تخصصی اش در وزن ۸۷- کیلوگرم بر روی شیاپ چانگ خواهد رفت.

هوگوپوش کشورمان در نخستین گام باید با «ایون روسینو» از رومانی مبارزه کند و سپس به مصاف «الکساندر باچمان» از آلمان می رود.در وزن هفتم، ۲۶ تکواندوکار به رقابت می پردازند.

«سجاد مردانی» سومین و آخرین نماینده تیم ملی ایران نیز شنبه شب مبارزات خود را آغاز می کند.تیم ایران با هدایت «بیژن مقانلو» در جام ریاست جمهوری آلمان شرکت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو