عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک، پاداش خواهد گرفت

مناف هاشمی از اعلام موافقت وزیر ورزش و جوانان با پاداش مقام سومی بازی‌های المپیک به عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران خبر داد.

مجتبی عابدینی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سید مناف هاشمی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون شمشیربازی و من برگزار شد مقرر گردید برای قدردانی از تلاش و نتیجه بسیار مطلوب مجتبی عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران در بازی‌های ریو که در نهایت به مقام چهارم رسید، معادل مدال برنز این بازی‌های به وی ۱۲۰ سکه بهار آزادی تعلق گیرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: وزیر ورزش و جوانان و مجموعه مدیریتی وزارتخانه  قدردان زحمات ورزشکاران‌مان در بازی‌های المپیک هستند، چرا که دل مردم ایران را شاد کردند و این موفقیت‌های ارزشمند تقدیر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری محترم را هم در پی داشت.

مناف هاشمی درباره پاداش بهداد سلیمی هم گفت : همانطور که گودرزی اعلام کرد با توجه به ناداوری و حق‌کشی آشکاری که در مسابقه فوق سنگین بازی‌های المپیک برای بهداد عزیز رخ داد به او هم معادل قهرمان بازی‌های المپیک پاداش تعلق خواهد گرفت.

عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک  عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک، عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک، عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک، عابدینی معادل مدال برنز بازی‌های المپیک،مناف هاشمی درباره پاداش بهداد سلیمی هم گفت : همانطور که گودرزی 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو