ظرفیت نهایی ورزشگاه ملی آزادی به حدود ۸۰ هزار نفر کاهش یافت

مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اعلام کرد که با صندلی گذاری طبقه دوم ،ظرفیت نهایی ورزشگاه ملی آزادی ۷۸ هزار و ۱۱۶ صندلی است .

ظرفیت نهایی ورزشگاه آزادی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مصطفی مدبر صبح امروز(شنبه ) در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان از روند نصب و صندلی گذاری سکوی طبقه دوم ورزشگاه آزادی در گفت و گو با خبرنگاران درخصوص ظرفیت نهایی این ورزشگاه گفت: با توجه به اینکه وقتی عملیات نصب صندلی گذاری به صورت استاندارد در ورزشگاه آزادی انجام می شود به طور طبیعی فاصله بین صندلی ها وجود دارد، تعداد یکصد هزار نفر ظرفیت قبلی ورزشگاه به حدود ۸۰ هزار صندلی تقلیل پیدا می کند که این براساس استانداردهای بین المللی است.
مدبر درخصوص کیفیت این صندلی ها نیز توضیح داد : صندلی های جدید از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب به استفاده از تولیدات داخلی و نامگذاری سال جاری به اقتصاد مقاومتی، این صندلی ها از تولیدات داخلی تامین شده که تاکنون ۱۹ هزار و ۲۹۲ تعداد از صندلی های مورد نیاز نصب شده است.
مدیر عامل شرکت توسعه، ظرفیت سکوی طبقه دوم این ورزشگاه را ۴۳ هزار و ۶۱۶نفر اعلام و ادامه داد: بر این اساس ۲۴ هزار و ۳۲۴ صندلی دیگر باید نصب شود و در حال حاضر تعداد صندلی های طبقه پایین ۳۴ هزار و ۵۰۰ صندلی است .
مدبر درخصوص شماره گذاری صندلی های ورزشگاه آزادی گفت: هنوز عملیات نصب شماره های صندلی های جدید آغاز نشده است و در حال حاضر با طرحی که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به ما داده است در حال انجام طراحی این شماره ها هستیم که به محض نهایی شدن شماره گذاری انجام می شود.
وی همچنین درمورد شماره گذاری این صندلی ها همراه با فروش بلیت به صورت اینترنتی از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: ما این آمادگی را داریم تا اگر سازمان لیگ با مشکل اجرایی مواجه باشد این کار را انجام دهیم هرچند که بحث فروش بلیت جزو وظایف سازمان لیگ است .
محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از روند صندلی گذاری این ورزشگاه و همچنین روند بازسازی زمین شماره یک این ورزشگاه بازدید کرد . در این بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، مدیران و سرپرستان مجموعه های ورزشی آزادی ، شیرودی و کشوری وی را در این بازدید همراهی کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *