ظرفیت مردم و سازمان‌های مردم‌نهاد را در برگزاری هفته پارالمپیک پررنگ تر کنیم

حبیب حسین‌زادگان بعدازظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی و ورزش و هفته پارالمپیک ، گفت: نقش و ظرفیت مردم و سازمان‌های مردم‌نهاد را در برگزاری هفته پارالمپیک پررنگ‌تر کنیم.

هفته پارالمپیک

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: از ظرفیت و نقش مؤثر مردم و سازمان‌های مردم‌نهاد در برگزاری برنامه هفته پارالمپیک در استان خبر داد.

 وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش بی‌نظیری در شناسایی ورزشکاران نخبه و توسعه ورزش استان دارند، افزود: تبلیغات رسانه‌ای سبب شناسایی مهرزاد عضو تیم والیبال نشسته کشورمان شد و حضور و درخشش مرتضی مهرزاد در بازی‌های پارالمپیک ریو سبب شد تا وی جزء نخبگان ورزش کشور و حتی جهان شناخته شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه مشکلات ورزشکاران معلول بررسی می‌‌شود، تصریح کرد: مشکلات ورزشکاران جانباز و معلول در زمینه اماکن ورزشی مناسب، ایاب و ذهاب و دیگر مشکلات این ورزشکاران بررسی می‌شود.

نقی مهدوی قائم مقام هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین مازندران نیز با اشاره به فعالیت ورزشکاران خوب و نخبه معلول برای کشف استعدادها، گفت: در هفته پارالمپیک ورزشکاران معلول به همراه مسؤولان میدان امام حسین(ع) تا سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری را پیاده‌روی می‌کنند.

بر اساس این گزارش، هفته پارالمپیک روزهای ۲۴ تا ۳۰ مهر نام‌گذاری شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو