ظرفیتهای ورزشی مازندران نباید نادیده گرفته شود

 

نسیم ورزش: وزیر ورزش و جوانان در هفتمین جلسه شورای اداری مازندران، اظهار کرد:  مازندران استان زرخیز و ورزشی کشور است و بخش عمده مدال‌های طلا متعلق به مازندران است و این ظرفیت نباید نادیده گرفته شود.


محمود گودرزی با اشاره به اینکه مازندران در حوزه ورزش شرایط به نسبت خوبی دارد، گفت: اگرچه سرانه ورزش مازندران ۳۰ سانتی‌متر بالاتر از میانگین کشوری است، اما این ظرفیت‌ها پاسخگوی نیاز مازندران نیست.

 

وی  در ادامه سخنانش، با اشاره به اینکه بیشتر شنونده هستم و مشکلات را یادداشت کرده و به دولت منتقل می‌کنم، افزود: تقویت زیرساخت‌های سلامتی مردم و توسعه امنیت با توجه به شرایط بحران‌زده منطقه از اولویت‌های دولت است.

وزیر ورزش با بیان اینکه با انسجام کامل، هیچ‌گونه تهدیدی برای ما وجود ندارد، گفت: اولویت دیگر، سلامت مردم است و جزو مواردی است که همواره مردم را دچار نگرانی می‌کرد و نظام سلامت هم از اصلی‌ترین اولویت‌های دولت است.
وی، با بیان اینکه کشورها پذیرفته‌اند ایران مقتدر، توانایی تقابل با این کشورها را دارد، تصریح کرد: این مسئله میسر نمی‌شد مگر با تدبیر، اندیشه و خردورزی مقام معظم رهبری، دولت، تیم کارشناسی و انقلابی سیاست خارجی که توانستند چنین نهضتی را رقم بزنند.

گودرزی با بیان اینکه مازندران ظرفیت‌های توسعه فراوان دارد، ادامه داد: ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه نفت با قیمت ۱۱۰ دلار صادر می‍‌‎کردند که در زمان دولت روحانی به یک سوم کاهش یافت که با ۴۰ دلار فروخته می‌شد.
وزیر ورزش با اشاره به اینکه توان اقتصادی کشور پنج برابر کاهش یافته است، خاطرنشان کرد: باید با اقتصاد مقاومتی بر این مسئله غلبه کنیم و اگر روزی همه چاه‌های نفت را بستیم و از محل دیگری درآمد را تامین کنیم تا کشور با دچار بحران مواجه نشود، توانمندی حاصل می‌شود.

وی، با بیان اینکه امروز برای توسعه با چنین محدودیت‌های سنگینی مواجه هستیم، اظهار کرد: مازندران هم مانند دیگر استان‌ها با محدودیت‌هایی مواجه است و ضمن اینکه استان‌هایی مانند مازندران از محرومیت‌های تاریخی هم رنج می‌برند.

گودرزی با اشاره به اینکه دولت‌ها قادر نیستند بدون مشارکت مردم و بخش خصوصی، کسب مالی کنند و به امر توسعه اهتمام کنند، افزود: بخش خصوصی، زیباترین محل تبلور مردم برای مشارکت در مسائل مختلف جامعه است.
وی با بیان اینکه اگر بتوانیم زمینه‌های قانونی، اجتماعی و فرهنگی را برای حضور بخش خصوصی فراهم کنیم کشور ما به توسعه پایدار دست می‌یابد، گفت: توسعه پایدار در سایه مشارکت مردم در عرصه ساخت و ساز و تولید و … میسر است و بخش خصوصی می‌تواند به داد ما برسد.

گودرزی با بیان اینکه کاهش نرخ تورم از اقدامات موثر دولت یازدهم است که روز گذشته هم مورد توجه مقام معظم رهبری بود، ادامه داد: امیدواریم تا پایان دولت، نرخ تورم به یک رقمی کاهش یابد و این توفیق بسیار بزرگی اس، ضمن اینکه کاهش ۴۳ درصدی نوسانات ارزی در دولت یازدهم را هم شاهد هستیم.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو