طوفان سقف ۱۵خانه را در آمل با خود برد

فرماندار آمل گفت که طوفان شدیدی که با سرعت بیش از ۵۵ کیلومتر بر سرعت این شهرستان را در نوردید ، سقف ۱۵ خانه را با خود برد .

طوفان سقف 15خانه را در آمل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، احمد منفرد افزود : خانه های خسارت دیده در روستاهای ‘ کچب کلوا ‘ و ‘ سفلی ‘ بخش دابودشت واقع است که بر اساس اعلام کارشناسان ، باد سقف هفت خانه را به طور کامل با خود برده است و به سقف هشت خانه دیگر هم بین ۵۰ تا ۷۰ درصد خسارت وارد کرد.
وی ادامه داد : همچنین تندباد نسبتا شدید شب گذشته سبب شکسته شدن سرشاخه های درختان و افتادن بر روی سیم های برق شد که قطعی برق را برای برخی از مناطق شهر آمل در پی داشت .
فرماندار آمل گفت : از صبح امروز اعضای تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر چندین سقف نایلون پلاستیکی برای پوشش موقتی به روستاهای طوفان زده ارسال کردند .
طوفانی که ۱۲ شهریور با سرعت ۹۰ تا ۱۱۰ کیلومتر مازندارن را در نوردیده بود ، بیش از ۲۴۰ میلیارد ریال به خانه ها ، واحدهای تولیدی ، خدماتی و آموزشی شهرستان آمل خسارت وارد کرد.
طوفان ۲۰ روز پیش سبب تخریب سقف ۹۰۳ خانه شهری و روستایی ، ۴۰۰ واحد گلخانه و مرغداری و ۴۵ واحد شالیکوبی شد و به دهها مسجد ، تکیه ، مدرسه و فضاهای ورزشی از ۳۰تا ۱۰۰ درصد خسارت وارد کرد.
بارندگی رگباری همراه با تندباد از اوایل بامداد امروز در مازندران شروع شد و بر اساس اعلام هواشناسی تا ظهر فردا دوشنبه ادامه می یابد .

طوفان سقف ۱۵خانه را در آمل طوفان سقف ۱۵خانه را در آمل  طوفان سقف ۱۵خانه را در آمل  طوفان سقف ۱۵خانه را در آمل  طوفان سقف ۱۵خانه را در آمل 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو