طلایی‌شدن ۲ تنکابنی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن گفت: دو تن از پیشکسوتان اعزامی این شهرستان به مسابقات کشتی جهانی یونان، به مدال طلا دست یافتند.خبرگزاری فارس: طلایی‌شدن 2 تنکابنی در مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان

روح‌الله امین‌شکوهی در شهرستان تنکابن، اظهار کرد: دو تن از پیشکسوتان تنکابنی اعزامی به مسابقات جهانی کشتی ۲۰۱۵ که ۲۲ تا ۲۵ مهرماه‌ جاری در یونان برگزار شد، موفق به کسب مدال طلا شدند.

وی با اشاره به قهرمانی تیم ملی ایران در این مسابقات، افزود: سید مجتبی میرجعفری و صادق لاریجانی از مربیان کشتی تنکابن و قهرمانان میادین کشتی سال‌های نه‌چندان دور کشور در گروه F رقابت‌های کشتی پیشکسوتان جهان با پیروزی بر تمامی حریفان خود با اقتدار به مدال قهرمانی جهان در کشتی آزاد دست یافتند و برای کشور افتخار آفریدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن بیان کرد: کشتی تنکابن از گذشته تاکنون همواره در میادین داخلی، بین‌المللی و جهانی به افتخارات خوبی دست یافته است و در چند سال اخیر نیز روند رو به رشدی داشته که می‌توان به مدال‌آوری و تداوم رشد و توسعه این ورزش در صورت برنامه‌ریزی و حمایت‌های ویژه امیدوار بود.

وی در پایان گفت: هم‌اکنون در تنکابن چند خانه کشتی دایر شده و با افزایش آنها که در راستای استعدادیابی و رشد کشتی فعالیت دارد، می‌تواند تنکابن را به جایگاه مطلوبی در ورزش ملی ایران برساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو