طرح جامع ورزشی در سواحل دریا تدوین می شود

نسیم ورزش: رئیس کارگروه منطقه سه اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از طراحی و تدوین طرح جامع ورزشی در سواحل خبر داد و گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز، در هر طرح ساماندهی دریا زمینه فعالیت در یک رشته ورزشی فراهم می‌شود.

پهلوان آباد، رئیس کارگروه منطقه 3

اسماعیل پهلوان آباد با اشاره به اینکه در سال گذشته، ۱۴۴ ناجی غریق در مناطق آزاد و ممنوعه شنا به‌کارگیری شدند، افزود: امسال برای کاهش غرق‌شدگان نسبت به سال گذشته پیشنهاد به‌کارگیری ۱۰۰ ناجی در طرح‌های ساماندهی و ۲۰۳ نفر در مناطق ممنوعه شنا داده شد.

وی، با اشاره به اینکه شهرستان‌های محمودآباد، فریدونکنار،سرخ‌رود، نور و نوشهر در قالب کارگروه منطقه سه استان قرار دارند که نمایندگان آنها تعداد مورد نیاز ناجیان غریق را در این جلسه اعلام کردند، یادآور شد: میزان مشارکت ستاد ساماندهی طرح دریا در حمایت از ناجیان غریق، بررسی کلاس‌های آموزشی نجات غریق، امداد و نجات و میزان کمک‌رسانی سایر کمیته‌ها در امر امداد و نجات در این جلسه مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

پهلوان آباد از برگزاری جلسه کارگروه منطقه سه اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با حضور معاون مدیرکل و جانشین کمیته پیشگیری از غرق‌‌شدگان استان خبر داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *